Wpis z mikrobloga

Obejrzałem sobie tego fejma i szczerze mówiąc mam mieszane uczucia. Gala była nudna, zestawienia w większości #!$%@?, serio wyżej stawiam prime 3, oczywiście nie biorąc zasiegowosci pod uwagę. Bo tam to się chociaż nadupcali jak trza. Na plus dla mnie na przykład były wywiady zamiast tego suchego nagrania z wyszukiwarka. Koncerty to są tam chyba tylko aby palący uczestnicy mogli pójść na fajkę.
Teraz ocena zestawień.
-Koks vs nocnik. #!$%@? ten natan to serio syn diabła i motopompy. Wyjście przy nucie o Ferrarim, no chyba w szatni tam był koń bity Amadiemu. Sama walka typowy ff. Dobrze że wygrał Koksu, wygląda na spoko ziomka. Niech się bawi dalej, tylko aby dymił.
- Walka dziurawcow. #!$%@?. Jaroniewska w fame jest jak jaja podczas stosunku, uczestniczy ale do karty głównej nie wejdzie.
-Szymol vs Łysy. Szymol na #!$%@? Ci protokół odpalać jak Ci roksysyn bez Czeczenów dziecko zrobi? Weź mordę ogarnij, zaszyj się czy co i ogarnij formę. Łysego miałeś w drugiej już na kolanach. A ty nie miałeś siły nawet na wyjęcie clintona. Wykop w Ciebie wierzy, nie #!$%@? tego.
-Lew vs Filipek. Po 2 konfie przestał mnie obchodzić ten pojedynek. Wynik był wiadomy. Daro kładzie się jak Neymar Jr. Tu nawet zasada działania jest podobna. Bez zaskoczenia. Tylko powiem jeszcze ze pojedynek z Karsiem to #!$%@? wieje. Wspólne konfy to marnowanie potencjału Pasikonika.
-Krycha vs. Mop Man. Odejście Don Kasjo pokazało że Krycha bez konfliktu jest atrakcyjny jak przebieg pani Beaty P. Jedyne co mu zostało to bezrobocie. Niech #!$%@?.
-Ferrari vs Hejter. Co tu mówić, missmatch i marnowanie potencjału obu. Walka tylko aby zbudować rekord Ferrarki.
-rudy vs faustyn. A szkoda strzępić ryja. Po gongu mogli se jeszcze buzi dać, stepujący bracia.
-Anal vs Bandura. Założenia wykonane. Bandura wygrał a Anal ma na podbitkę dachowa do nowego domu. Poza tym Bandure w walce zobaczyłbym z kimś poważnym.
-Jaca vs Pasut. To że #!$%@? bombki strzelil to widziałem po f2f jak Jaca gire pokazał. Walka bez historii. Tylko walka z Najmanem może sprzedać jego postać teraz.
-Tromba vs Dubiel. Szybkie zweryfikowanie jednego stypiarza przez drugiego.

Nowe narybki ciekawe, musze przyznać. Fabijański to odklejus, #!$%@? coś cringowego a Mandzio w odróżnieniu od Mleka to ma w sobie więcej cech samczych, nawet kiecke zakładając.

Zapraszam do dyskusji

#famemma