Wpis z mikrobloga

@BenekTG: Polska idzie w kierunku jakichś krajów ameryki łacińskiej. Biedota na blokowiskach, a ludzie z kasą na monitorowanych, strzeżonych osiedlach. Smutne to. A złodziejom żeby usechł i odpadł ;d
  • Odpowiedz
Polska idzie w kierunku jakichś krajów ameryki łacińskiej.


@Matemit: Nie idzie bo zawsze tak było. Dawno temu wyjechałem z Polski i jednym z powodów było, że w krótkim czasem ukradli mi kilka rowerów. Innych kradzieży było więcej i stwierdziłem, że nie warto cokolwiek mieć ale jak tak żyć.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
Zabrali:
BONTRAGER FLARE RT, ładowarkę do przerzutki sram axs, pompkę elektryczna Xiaomi, jakieś g---o światła na przód i tył z Ali, Klucz dynamometryczny, torbę podsiodlowa Kellys, wentyle do tubleeesss, pompkę ręczna mała.
  • Odpowiedz
Nie idzie bo zawsze tak było. Dawno temu wyjechałem z Polski i jednym z powodów było, że w krótkim czasem ukradli mi kilka rowerów. Innych kradzieży było więcej i stwierdziłem, że nie warto cokolwiek mieć ale jak tak żyć.

@4x80: pech. Zdarzają sie kradzieże jak to wszedzie na świecie. Ja roweru nigdy nawet nie przypiąłem pod sklepem tak samo jak mama, rozowa, tescie i nikomu nigdy przez cale zycie nie
  • Odpowiedz