Wpis z mikrobloga

Ten dzisiejszy wywiad Korwina w DoRzeczy to czysta kwintesencja korwinizmu, pojawia się niemal wszystko:

- Hitler i NSDAP

- żarówki z wolnego świata(mowa oczywiście o Białorusi)

- Chiny taki wolny kraj

- muzułmanie wyzwalający nas spod brukselskiej okupacji(wtf, to chyba nowe)

- randomowy suchar o gejach

- jesień już idzie, PO i PiS rozpadną się za dwa lata

Całość do przeczytania tutaj. http://imgur.com/a/49nt4#0

A żeby było śmieszniej wchodzę na forum KNP i co czytam:

Wywiad Korwina w "Do Rzeczy" nawet udany. Oczywiście pojawił się Hitler, NSDAP, "pedały" itd. ale koniec końców jest całkiem dobrze. Chyba najlepszy wywiad od lat.


Najlepszy wywiad od dawna - to prawda. W miarę bezpieczny dla przeciętnego czytelnika, który się nie zdecydował.


To jest najgorsze, że tacy ludzie, którzy już mają papkę w mózgu nie zrozumieją jego słów, naplują na Korwina jadem.




#dorzeczy #lewackihumor #neuropa #krul
  • 31
  • Odpowiedz
@SirBlake:

Problem z partią pana Gowina polega na tym, że tych ludzi trzeba przez cały czas pilnować, żeby jakiejś głupoty nie powiedzieli.


Mimo wszystko swoją przygodę z kuckorwinizmem sprzed kilku lat uważam za cenną. To trochę jak bunt młodzieńczy czy trądzik - wielu musi go przejść.
  • Odpowiedz
@SirBlake

Wywiad Korwina w "Do Rzeczy" nawet udany. ... Chyba najlepszy wywiad od lat.


Każdy kolejna masakra jest bardziej masakryczna od poprzedniej masakry.

...i o to chodzi -->małymi krokami do doskonałości
  • Odpowiedz
To jest najgorsze, że tacy ludzie, którzy już mają papkę w mózgu nie zrozumieją jego słów, naplują na Korwina jadem.


@SirBlake: To akurat prawda. Ludzie są za głupi aby zrozumieć mądrość Korwina. Na szczęście są apostołowie niosący nauki Mesjasza pod strzechy
  • Odpowiedz
@Yahoo_:

Najpierw mówi, że "Gowin źle, bo chce działać w granicach prawa", a potem stwierdza, że "Ukraina dobrze, bo chce być praworządna"


Nie prowokuj mnie, bo mam dużo pracy ;) Pierwsza wypowiedź dotyczyła systemu - Gowin chce naprawiać jego wypaczenia, a Korwin zmienić system (z zachowaniem zasad praworządności w okresie przejściowym). Prawo dla Korwina jest święte, idzie do sejmu żeby radykalnie zmienić prawo, ale zmieni je w oparciu o mechanizmu
  • Odpowiedz
@Vealheim: Wiem, że delikatnie zmanipulowałem :P. Ale generalnie chodzi mi o to, że Korwin bardzo wybiórczo podchodzi do prawa. Jakby sądy uniewinniły "bandę czworga" z zarzutów jakie do nich ma to nagle wykonania wyroku (w tym wypadku uniewinniającego) raczej nie uznałby za praworządność.
  • Odpowiedz
@SirBlake: e tam, krul ostatnio coraz więcej luzu nabiera, jest na fali chłopak

życie jest zbyt poważne, żeby traktować je na poważnie
powiem tak, taktyka się sprawdza ;-)
  • Odpowiedz