Wpis z mikrobloga

@kawkanorbert: Honda jest Honda ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) I wcześniej ktoś ładnie opisał Marca Marqueza jako starszego verstappena, który jeździ agresywnie i ogarnia maszynę która nie jest idealna, jako jedyny z teamu robiąc na niej wyniki.
@Ogorek95: Marquez, Rossi, Pedrosa wsiadając za stery F1 robili całkiem niezłe czasy. Hamilton i Alonso na motocyklach GP robili czasy takie, że mieliby kilometry do końca stawki
@Stitch: z drugiej strony ja gokartem kręcę mega czasy a z dwukołowych to nawet hulajnoga nigdy nie jechałem XD
Jazda monosladem jest znacznie trudniejsza do opanowania, czy to rower czy motocykl. Samochody to kręcenie kierownica.

@TheGreenBastard: boli, że F1 ma większą popularność ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@kawkanorbert: repsol honda, marc Marquez to dla masy ludzi goat, w tym dla mnie. Do takiego statusu jaki on ma verstappenowi potrzeba lat a to może nie starczyć. Gdyby MM się nie połamał 3 lata temu to dzisiaj miałby wszystkie rekordy. Potrafi robić z motocyklem więcej niż inni po prostu :)
Właśnie dlatego MotoGP to prototypy i rozwiązania z nich lądują na drogach


@Stitch: ...czyli w Superbike,które są drogowe,seryjne ... po co przepłacać kiedy nie widać różnicy ( ͡° ͜ʖ ͡°)