Wpis z mikrobloga

@silentpl: jedyna szansa na danie komuś znać to kiedy ciapaty "wójek" nie może wejść za taką osobą do kibla bo to haram. Birmingham to największy syf w UK, też zrobiłem zdjęcie tej naklejki bo wydało mi się to tak nierzeczywiste z perspektywy cywilizowanego świata. A taki handel ludźmi to codzienność w niektórych miastach w UK. Czasami to nawet tak ordynarnie widać że jakieś kobiety to niewolnice/służące/prostytutki takich typów. Wszyscy to widzą,
wojtek3000gbp - @silentpl: jedyna szansa na danie komuś znać to kiedy ciapaty "wójek"...

źródło: comment_1667738934NEW2Emh0VniTzwUP2zCV7B.jpg

Pobierz
@silentpl: teraz zauważyłem że zamienili "honor based abuse" na "female genital mutilation". moja naklejka ma ponad rok. widać musieli uwzględnic coraz liczniejszą mniejszość "afrykańską" żeby "azjatycka" nie poczuła się urażona że to tylko ich zwyczje wymienili
@ZenonBis: były i pewnie dalej w niektórych miejscach są. zawsze to jednak były patologie. w UK to są problemy kulturowe. bogaty Pakistanczyk przywozi sobie niewolnice z dokumentami jako siostrzenica i co mu zrobisz na lotnisku. a w społeczności gdzie później trafi i już sie nie wydostanie to jest normalne. na takim lotnisku gdzie muszą jeszcze zachowywać pozory normalności to może być ostatnia szansa.
w żadnym postsowieckim kraju nie było takiego przyzwolenia