Wpis z mikrobloga

@Maciej-Cierucha:

@cr_7: przecież ten koleś to dzban, ja go kojarzę jak bronił ten SCAM safemoon

Jak już opierda..lasz dupę za plecamy, to miej odwagę zawołać. Gdybym miał się cofnąć 9 miesięcy wstecz, to dalej broniłbym SafeMoona, a to, że jego deweloperzy okazali się dzbanami i rozbe...li fajnego coina, to już zupełnie inna para kaloszy. Czy teraz broniłbym #smf? Nie i tyle w temacie. Czy dalej uważam, że na tagu
@WhiskeyIHaze: Tak tak.
Nie tak samo jak ja, bo u mnie devy #!$%@?..ły TYLKO w SafeMoonie.
U Ciebie devy #!$%@?ły we WSZYSTKICH shitach, na które naganiałeś - pomijam już fakt, że naganiasz zawsze na górce.
Ps. W którym miejscu napisałem, że safemoon to pewna inwestycja?
@WhiskeyIHaze
Czyli nie ma wpisu, w którym kogokolwiek, nacokolwiek naganiałem? ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
Ciekawe, bo są wpisy, gdzie Ty naganiałeś ( ͡ ͜ʖ ͡)

#kryptowaluty #shitcoin #bscfarming #powh3d

Panowie FOMO3D przebiło 300 BNB. Wczoraj jak wchodziłem koło 1 w nocy było chyba poniżej 150bnb. Ładnie #!$%@?, zapraszamy do pociągu fomo3d.net/berichordietrying

Oraz do następnego wagonu ciągniętego przez tą lokomotywę: https://poocoin.app/tokens/0x71c300e7b6d16cf3cdc4695fa5ba713ae636ed9e

które można parkować
Jakbyś przestał się zajmować pierdołami, to może nie musiałbyś szukać pracy za granicą.


@trumnaiurna: jakbyś mniej czasu spędzał na wykopie sprawdzając profile ludzi a potem zakładając im teczki może miałbyś normalne życie a tak bordo na wykopie i #!$%@? życiowa w pakiecie.
#!$%@?łeś mnie na czarno a potem odpisywałeś na każdy post. skoro nie masz powiadomień to sprawdzasz temat, o którym każdy już dawno zapomniał, co 5 minut xd Potem upłynęły
@WhiskeyIHaze:
Halo, halo, bajkopisarzu mitomanie z krainy mchu, paproci i wielkich x100 na shitcoinach. Przecież to ty jako pierwszy sprawdziłeś mój profil i zarzuciłeś mi naganianie na scamy, gdzie udowodniłem Ci, że naganiaczem jesteś Ty.
Po drugie, usunąłem Cię z czarnej, bo popłakałeś się i pobiegłeś do moderacji zgłosić mój post, bo ewidentnie wstyd Ci za wciskanie ludziom gówna, więc dodałem go jeszcze raz bo chciałem zobaczyć jak będziesz bóldupić elegancko
Przecież to ty jako pierwszy sprawdziłeś mój profil


@trumnaiurna: kiedy ja coś takiego zrobiłem? ja mam ciekawsze rzeczy do roboty dziadek.

Po drugie, usunąłem Cię z czarnej, bo popłakałeś się i pobiegłeś do moderacji zgłosić mój post


@trumnaiurna: co ma piernik do wiatraka? plus zgłosiłem twój post bo lubię tak #!$%@?ć ludzi. tylko tyle. mam w dupie to twoje podsumowanie. Jak ktoś nie umie się bawić w kasynie to się