Wpis z mikrobloga

@Kryspin013 ale typek zarzucił buzzwordami xD przecież żeby to wszystko opisać, to przynajmniej musisz poświęcić jakieś pół godziny, a na końcu i tak otrzymasz koronny argument pt. "nie zesraj się lewaku"

BTW. Przecież taką patodewolperke z mieszkaniami 15 m2 to najczęściej opisuje i nagłaśnia Śpiewak, a jego o bycie prawakiem raczej posądzić nie można
@Kryspin013: w sensie plączesz, ze cię wyjaśnił?


@dziadolek1: dżizas, ja wiem, że u was jest ciężko z czytaniem jak jest więcej niż jedno zdanie do przeczytania, ale nie wiedziałem, że jest aż tak tragicznie. Zapytam więc wprost: Kto mnie wyjaśnił i gdzie jak mnie nawet na tym screenie nie ma?

idź być lewakiem gdzie indziej


@dziadolek1: idź być nieukiem gdzie indziej xD
@Kryspin013: ale to ty dzwonisz


@dziadolek1: No w zasadzie to ty dzwonisz. Przyszedłeś pod mój wpis się zesrać i masz do mnie o to pretenzje. Jak ci przeszkadza to tu nie odpisuj. Nikt cię za rękę nie trzyma frustracie. No chyba, że oficer prowadzący kazał kolegów bronić czy coś xD

tych iks de wiecej dojeb co komentarz xD


@dziadolek1: ok, wróćmy do głównego wątku od którego zacząłeś. Kto mnie
@Kryspin013: smrodzisz na milionie tagów, żeby pokazać screena jakiejś dyskusji, że niby jakiś konfiarz został wyjaśniony
zakladam, ze w takim razie ty anty-konfiarz czyli pewno lewak DEMOKRATA - to patrzac na liczbe plusow lud zdecydowal, ze to ten drugi zostal wyjasniony
myslalem, ze to ty, ale ciebie nawet nie ma w tej dyskusji na screenie, az tak sie zesrales?
na #!$%@? wklejasz to na tagi niepowiazane z twoim wysrywem?
a czemu
@Kryspin013: smrodzisz na milionie tagów, żeby pokazać screena jakiejś dyskusji,


@dziadolek1: no to wrzuć mnei na czarno dzieciaku to będziesz mial spokój. Dżizas typie xD

zakladam, ze w takim razie ty anty-konfiarz czyli pewno lewak DEMOKRATA - to patrzac na liczbe plusow lud zdecydowal, ze to ten drugi zostal wyjasniony


@dziadolek1: Ok, chcesz liczbę plusów? Prosz. Mam nadzieję, że tym razem uda ci się przeczytać:
https://www.wykop.pl/wpis/61987321/rozmowa-z-przedstawicielem-konfederacja-o-tym-co-t/

na #!$%@? wklejasz