Wpis z mikrobloga

@niezdiagnozowany: nie chlanie ćpanie i leakowanie wszystkiego jak leci też wymiata w #!$%@? mam całe bungee i yfl nie mój humor nie śmieszy mnie to ale cała akcja z ciśnienia łysego bo pobil waszego ćpuna jest tak zabawna że nie omieszkam was #!$%@? Szymuś wygrał mentalnie bo okopal nogę bo nie przygotowywał się jak łysy no jesteście gorsi od tych juleczek z yfl na twiterze
@Milowia997: akcja ciśnienia łysego nie wynika z tego, że pobił naszego cpuna, tylko z jego wybujałego ego. Chłop zapowiadał, że robi 200 treningów dziennie (swoja droga kogo to obchodzi), a nie potrafił wygrać z ćpunem, który ostatnie 7 lat walił po nosie, walił wódę i jedynym cardio jakie robił to pukał szony. Może przetrenowal sumiennie z ostatnie trzy miesiące i tyle. Po drugie Dzinoldzik ma się za jakiegoś potężnego zadymiarza. Otóż
@niezdiagnozowany: nie kreował się na zabijane tylko mowil że te trzy miesiące ciężko trenował co pewnie było faktem bo jak na tak krótki czas to obaj dobrze walczyli a no i jeszcze jedno szymol.napewno dłużej trenowal bo pamiętam że byłem na streamku z pół roku temu jak miał już sprzęt kupiony i mówił że w przyszłym tygodniu idzie trenować więc niedosc że ściemniał z melanżem to jeszcze przegrał z gościem co
@Milowia997: mówię Ci że szymol trollowal xD. A Ty nadal swoje. Chłop się nawet do tego przyznał. Taki jego content z widzami z DC. A co do dzinolda to mówił o ciężkim boju i serducho. A chłop miał na jajach łapy po 1,5 minuty pierwszej rundy. Zresztą w tych galach chodzi o zadymienie a co takiego daje dzinold? Rażenie prądem xD? Bo proszę Was @pezot: