Wpis z mikrobloga

El Presidente,
Niech Twoje lico będzie zawsze uśmiechnięte,
w dniu tak miłym i miłej chwili
do życzeń co inni Ci złożyli
my dołączamy coś innego
zdrowia, szczęścia i wszystkiego najlepszego,
samych słodyczy
Wykop Ci życzy
wiemy, że nas czytasz
i może kiedyś do nas zawitasz( ͡° ͜ʖ ͡°)
a kieliszeczkiem małego burbona
przywita Cię żaba szalona (ʘʘ)

#hotelparadise
crazy_frog - El Presidente, 
Niech Twoje lico będzie zawsze uśmiechnięte,
 w dniu t...

źródło: comment_16676862051zVpkZldaexO5AWJIcfrLW.jpg

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
@crazy_frog: no żabcia ,toć ty chyba w E lPrezydente poziom wyżej niż przyjacielski poczułaś :) co ? wena złapałaś czy .....
Żabcia a gdzie podziekował Tobie ? tutaj ?

Jeśli mogę do dołączam się do życzeń tutaj
i moc samych słonecznych dni życzę
jak spełnienie tego co możliwe i nie możliwe
i niech Tobie życie niczym wielka przygoda minie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@crazy_frog: dobra mam chwile to tez pocisne wierszyk skoro G akurat ma male branie w HP to niech tu go docenią ;-) No i spóźnione sto lat !

El Presidente dolce far niente
Kiedy wpadłeś do hotelu w raju
Mój pilot poczuł się jak w maju
Wszystko kwitnie,
  • Odpowiedz
@Amikamamy: Ledwo ukazały się tu me życzenia a za chwilę na jego IG zamieścił podziękowanie na storce tak słodko wypowiedział prawie bezdźwięcznie "dziękuję" z muzyczką Crazy Frog ...Przypadek? (ʘʘ)
  • Odpowiedz
@Dewasta: najgorsze, że teraz tak szybko to ding, ding z muzyczki mnie nie opuści..hula mi po głowie cały czas xD
trzeba przyznać, że El Presidente umie w IG i w SM
aż miło do niego wejść i obejrzeć to co produkuje
  • Odpowiedz
@crazy_frog:
O wykopie myślisz jak o swojej własności chyba Ci się zaczęły robić majaki w alkoholowej rzeczywistości
Chcesz go zaprosić do wykopu? Będzie łatwiej jak go zaprosisz do swojego monarowego rynsztoku
  • Odpowiedz
@Olostro: No i stał się cud- po raz pierwszy się z tobą zgodzę- ale tylko z pierwszą częścią pierwszego zdania- żeby była jasność. Resztę wpisu zostawię bez komentarza, bo jest jak zwykle. Nie potrafię i nie mam zamiaru pokochać wielką szaloną miłością "prezydenta" tak jak ci, którzy chyba uważają się za głos całego Wykopu. Znowu idę tu pod prąd jak przy poprzedniej edycji, ale ja swojego zdania nie zmieniam i
  • Odpowiedz
@Joanna_Maria_W: Z drugą częścią też się powinna zgodzić bo ten frog od kilku lat systematycznie afiszuje się z miłością do picia alko a potem ośmiesza siebie że daje przykład młodzieży bo wytknął mi błąd ortograficzny.
Tak mu zależy na młodzieży XD
Ten tag jest pełen debili co jest odzwierciedleniem wyników wyborów.
Ci ludzi w dużej ilości są tak denni, że uważają że szacunek dla kogoś zależy od tego ile jest czasu na tagu
Grupa sobie wybiera kogo należy lubić przyłączają się do nich chorągiewy i tak to leci.
Wielu ludzi jest tak #!$%@? że aby być akceptowanych popierają czyjeś zdanie tylko po to aby mieć sprzymierzeńca i nie
  • Odpowiedz
@Olostro: Może nie użyłabym tak mocnych słów, ale w wielu punktach masz niestety rację i nie boję się tego przyznać. Jacy tu są ludzie i jak pod osłoną bycia anonimowym potrafią potraktować drugą osobę, jak potrafią stygmatyzować i obrażać kogoś kogo nawet nie znają traktując to jako "for fun", miałam okazję zobaczyć i to najbardziej właśnie w trakcie tego sezonu HP.
  • Odpowiedz