Wpis z mikrobloga

@robekk1978: na programistach IT się nie kończy. Fakt, są mocno dochodowe, ale jeśli nie masz żyłki programisty, warto zainteresować się testowaniem aplikacji. Wystarczy podstawowa wiedza na temat programowania.

Ponadto - administratorzy sieciowi z certyfikatami Cisco i/lub Microsoft.
@parathormon: jestem po technikum i mam papier technika informatyka. 90% ludzi, z którymi chodziłem do jednej klasy wybrało zupełnie inny zawód, inne studia mimo, że moje technikum jest najlepsze w regionie pod względem kształcenia (i nie chodzi o wyniki matur czy egzaminów zawodowych, tylko o poziom nauczania i profesjonalizm dydaktyków). Gdyby nie fakt, że sam interesuję się majsterkowaniem i serwisowaniem wszystkiego (:P), do tego mam zamiłowanie do obsługi sieciowej (systemy sieciowe,
@parathormon: owszem. Ale z tego dzieci nie wykarmisz. Chyba że na swoim i będziesz serwisowal wszystko łącznie z telefonami, nawigacjami etc itd . Ludzi o umiejętnościach technicznych do komputerów jest pierdyliard obecnie...
@jurny_juhas:

@parathormon: To zalezy od nauczycieli. Mnie uczyl koles z pasja, Nauczylem sie wielu rzeczy ktore wychodza za program ("bo Wam sie to przyda"). Wiec nie jest regula, ze uczysz sie sztywno pod egzamin zawodowy. Dodatkowo u nas byly zajecia dodatkowe gdzie klasa zglaszala swoje propozycje nt. czego maja byc. Tylko miej na uwadze, ze od bodajze dwoch lat zmienil sie program nauczania i programowania nie ma (lub jest w