Wpis z mikrobloga

@Rosalinea: Diagram robiłem, gdy gubiłem się w knuciu uczestników. A tym razem tego nie widzę... Hugolina coś próbowała zamieszać, ale Ążela się nie dała przekabacić, poza tym nie ma tu jakichś planów do rozrysowania chyba?
  • Odpowiedz
@BigShow: To tym łatwiej będzie przygotować diagram uwzględniający koszalińskie animozje, toksyczne podrygi Hugoliny, bromansik Mareczka i Dawida, wszystkie kosze jakie dostał El Presidente oraz aktualny stan zażyłości rodzinnych Mikiego i Moniki.
Liczymy na Ciebie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Dewasta: W takim razie może np. felieton? W formie graficznej, jak w jakimś magazynie. Z użyciem m.in. takich określeń jak animozje, toksyczne podrygi i rodzinne zażyłości :) Ty piszesz, ja robię grafikę. Nawet recyklikng bym zrobił, bo obrazek do bromance już mam :)

Poważnie, nawet w jednym zdaniu napisałaś kilka fraz, które bardzo mi się podobają, może czas wypłynąć na szerszą wodę.
  • Odpowiedz
@Dewasta: A co to za usuwanie, pomysł był całkiem niezły, nawet wiem, jakby mógł wyglądać (koła ułożone w koło i linie z symbolem pomiędzy wszystkimi), ale niestety narzędzia, które mam do dyspozycji nie umożliwiają zrobienia tego w sposób zautomatyzowany. W każdym razie sugeruję, abyśmy poczekali na dzisiejszy odcinek i wtedy zobaczymy czy będą knuli wystarczająco na diagramy czy inne pomysły.

A co do tego wypłynięcia na szerszą wodę, to miałem
  • Odpowiedz