Wpis z mikrobloga

@jakismadrynickpolacinsku: no mega odkrycie, życie nie jest kolorowe i ludzie potrafią się kłócić, niech pierwszy rzuci kamieniem którego starzy sie nigdy nie posprzeczali albo nie pokłócił się z żoną/mężem. Wiecie że ta krucjata w pewnym momencie sie obróci i ludzi zaczną mu współczuć bo 90% tych "dowodów" na to jaki on jest #!$%@? to jakiś syf pokroju żartu "twoja stara". Przez to te 10% faktycznie złych rzeczy które gadał ginie w
  • Odpowiedz
@shoukji: czego współczujesz bo nie czaje XDD każdy ma inną prace jemu płacą za siedzenie na dupie jak jest w domu i ma czas sie żrec z dziewczyną ale jak widze ze piszesz takie kocopoły to znaczy ze walisz konia do jakis bab z of
  • Odpowiedz
@kondzio1950g: Ty chyba jesteś młody i niedoświadczony.
Wszechwiedzący absolutnie nie jestem (ale dzięki, choć to było zapewne ironizowane z Twojej strony).
Podstawę komunikacji międzyludzkiej każdy jest wstanie ogarnąć.
A Ty usprawiedliwiasz wyżywanie się na drugiej stronie, poniżanie jej i darcie mordy.
Sorry not sorry, nie tędy droga.
  • Odpowiedz
@jakismadrynickpolacinsku: zanim coś napiszesz to pomyśl to nie boli.Odpowiedz mi tylko na jedno pytanie czy miałes kiedys dziewczyne ? bo serio po tym co piszesz twierdze że jestes prawiczkiem albo chodzi do Beatris bo jak dla mnie na tym mp4 jest normalna kłótnia.. nie znam ani jednej osoby na świecie która by sie z babą nie kłóciła..
  • Odpowiedz
@kondzio1950g: Oczywiście, jedynym myślacym jesteś ty co pokazuje orbitowanie jak zaklęty wokół jednego tematu xD No i nadal pokazujesz, że nie załapałeś o co chodzi xD Nie muszę ci poprawiać komfortu bycia komunikacyjnym analfabetą i odpowiadać ci na to pytanie. Nawet jakbym był, to ma ciebie i jego usprawiedliwić? Na bank jesteś jakimś dzieciakiem.
  • Odpowiedz