Wpis z mikrobloga

@ernestochefujara: mam od dwoch lat. Pomimo noszenia 24/7 wygląda jak nowy(no moze troche pasek sie zużył w miejscu spinki). Używam do jazdy rowerem, biegania i plywania. Czego mi brakuje? Hymm chyba raz bateria nie dala rady po 10h na rowerze, ale zegarek byl połączony po bt. Jak nie masz zamiaru robic dłuższych nic 10h treningow i podoba Ci sie gshockowy styl to zegarek idealny.
  • Odpowiedz
@ernestochefujara: Przynajmniej jedna aktywność dziennie.I ładuje od weekendu do weekendu.Ale jak robiłem latem trasy rowerem całodniowe to w jeden dzień mi bateria padała i czasami nie zdążyłem dojechać do domu.Albo na poligon jak jade i tam są problemy z ładowaniem to tez dla mnie duża niedogodność.No i tak jak ktoś wyżej pisał po ponad dwóch latach używania poza lekko zużytym paskiem to zegarek wyglada jak wczoraj kupiony
  • Odpowiedz
@ernestochefujara: szczerze? Nie wiem. Nie mam pojęcia jak wyglada ladowanie, teraz mamy jesień, siedzisz w pracy powiedzmy do 15 to ten zegarek na słońcu bedzie 1-2h, bo non stop ciemno, zima jeszcze gorzej. Latem moze za to uratowac to dupe, ale z drugiej strony na takim rowerze(bo chyba nie bedziesz robil 12h biegow, a jak tak to zazdro wytrzymalosci) mozesz spokojnie doladowac sobie zegarek z powerbanka podczas jazdy. Wersja solar
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@ernestochefujara: nie wiem jaki budżet, ale ja bym już dolozyl do 2, sam ma instinct 2 solar i nie narzekam, przy aktywnosciach 4-5 tygodniowo bateria smialo trzyma 2 tygodnie, to duża poprawa wzgledem 1, poza tak jak piszą, pancerny:)
  • Odpowiedz
@ernestochefujara: Cześć. Mam Instinct Solar 1 od kiedy się pojawił. Bardzo fajny zegarek, wytrzymały, nie widać w ogóle śladów użytkowania. Służy mi na co dzień a zakupiony z myślą o wyprawach w teren i prostej nawigacji.
Z perspektywy czasu uważam, że ładowanie solarne dużej różnicy nie robi (przynajmniej w moim użytkowaniu).
Wtedy z solarem był upgrade softu i czujników, dlatego tak wybrałem. Jeśli w 2 generacji nie ma innych różnic
  • Odpowiedz
@ernestochefujara: Mam Instincta Solar Tactical i generalnie zajebisty sprzęt, ale jeśli uważasz, że nie jest Ci to jakoś mocno potrzebne to nie dopłacaj do solara, bo on w tych garminach serio jest średni. Jeśli mieszkasz w jakiejś Hiszpanii, czy innej Chorwacji, miałoby to sens - w Polsce tylko w niektóre dni lata będzie się nieznacznie doładowywał. Tryby, przynajmniej te do pływania czy trekkingu są spoko. Inne funkcje w stylu kompasu,
  • Odpowiedz