Wpis z mikrobloga

@Golden_Jack: W domu tez tak będzie, ale pomiędzy będzie płacz, marudzenie a ty nie będziesz wiedział o co chodzi XD Mój szkrab właśnie po 30min snu stwierdził ze zacznie płakać i marudzić i potrzebuje przytulasa. I właśnie leży mi na rękach i śpi XD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Golden_Jack: masz pół roku wycięte z życia, zwłaszcza pierwsze tygodnie, kiedy nie śpisz dłużej niż 3h, to jest oniryczne doświadczenie. Potem może nie jest łatwiej ale posiadanie dziecka staje się stanem naturalnym i życie organizujesz na nowo.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Azura: ja na moje dziecko nie moge narzekać, nie miał kolek, chodzi spać regularnie ale o spaniu można zapomnieć (to jest naturalna kolej rzeczy). Dużo zależy tez od partnerki. Jak się źle trafi to jest koszmar
  • Odpowiedz
@Golden_Jack: Dzisiaj mija miesiąc od urodzenia syna, żona wstaje karmić w nocy, ale i tak nie ma opcji przespać dłużej niż 2-3h bez budzenia się. Teraz jeszcze przyszła pora na skok rozwojowy i jest masakra, cały dzień na rękach bo inaczej raban na ale mieszkanie. Podobno najgorsze jest pierwsze 18 lat, później idzie z górki
  • Odpowiedz
@Azura: @Silvara : wszyscy znajomi też straszą, że teraz się dopiero zacznie i najbliższe dwa tygodnie to nie będę wiedział co się dzieje… Po dłuższej rozmowie okazuje się, że wcale nie było tak źle
  • Odpowiedz