Wpis z mikrobloga

Kupiłem Fattana i śmierdzi mi strasznie syntetycznie. Afnan 9PM i Armaf CDNIM to podobna półka czy jednak jakościowo pachną lepiej? Bo nie wiem czy ryzykować.
#perfumy
  • 15
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
@corvvus: czego spodziewałeś się po arabskim zapachu? To że wykopki piszą, że coś jest 1:1 to nie znaczy że tak jest
  • Odpowiedz
@corvvus: jakość adekwatna do tych 70 zł :D w tych wszystkich arabach masz jakiś taki tani rozpuszczalnik, który czuć na początku w powietrzu, a potem z bliska na skórze i to jest ta nuta taniego araba. Terre to jak dla mnie w ogóle nie ma dobrego odpowiednika. U mnie jest tak, że jak znam i lubię oryginał, to nie ma bata, żebym był w 100% zadowolony z kompozycji klona. Jak chcesz
  • Odpowiedz
To że wykopki piszą, że coś jest 1:1 to nie znaczy że tak jest


@adk08: Nie można też wyciągać z tego wniosku, że skoro tak piszą, to tak nie jest :⁠,⁠-⁠)

Po tych ostatnich wąchaniach w ciemno na teagu fajnie widać, jak trudno ocenia się jakość zapachu, nie znając jego ceny (i jak często tanie zapachy są określane niszą albo że zwyczajnie są drogie) ¯\_(ツ)_/¯ )
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@Asjopek: kilka lat na tagu nauczyły mnie jednego, arabskie klony znanych zapachów nadają się jedynie do #!$%@? do kosza ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz