Wpis z mikrobloga

@Prychacz: Leclerc P3 xdddddddddddd, aż się przypomniały te moczygęby które z początkiem sezonu uruchomiły operacje rozrzutnika gnoju i zesrały tag wpisami o triumfie Leclerca na Monzie. Wiadomo porotowcow też czasami łapie pycha gdzie wyolbrzymiają, ale nikt nigdy nie był tak opryskliwy względem drugiego zespołu jak tyfiarze względem puszkarzy i to raptem po kilku udanych wyścigach z początkiem sezonu przy awariach rb18. xD
Wiadomo porotowcow też czasami łapie pycha gdzie wyolbrzymiają, ale nikt nigdy nie był tak opryskliwy względem drugiego zespołu jak tyfiarze względem puszkarzy


@Raa_V: No i co z tego? Specjalnie wyróżniłem zdanie. Wszystko dalej podtrzymuje, jak Robert zamykał stawkę w dtm i na tagu pisano ze powinien się już naprawdę pożegnać z profesjonalnym ściganiem to pisałem ze dalej to ma, przeszedł do ELMS i okazało się ze faktycznie jest topowym kierowcą wyścigowym
tyfiarze


@TheBestThing: Naucz się trefnisiu czytać ze zrozumieniem, znajdź gdzieś mój wpis gdzie kogoś nazwałem ,,tyfusem", ciągle stosuje jedno i to samo określenie tyfiarz, wynika to z tego iż uważam ze jedynymi prawdziwymi tifosi są kibice narodowości włoskiej, a to co panuje na tagu to zwyczajnie kibice ferrari polskiej narodowości albo jakaś parodia. Jedynym rakiem są tagowi alkoholicy, stulejarze i osoby które nie potrafią czytać a myślą ze dobrze idzie im