Wpis z mikrobloga

Hej Mirki,

W nocy z 4 na 5 listopada na parkingu przy ulicy Wojrowickiej/Gubińskiej we #wroclaw na przeciwko stacji shell skradziono mi dwa koła od auta (pozostałe dwa mają odkręcone śruby ale chyba ktoś spłoszył złodziei). Sprawę już zgłosiłem na policję, wiem że szanse na odnalezienie są marne ale będę wdzięczny za plusa dla zasięgu. Jest szansa że ktoś coś widział.

Felgi Opel czarny połysk 18 cali (5x110), założone były opony Continental Premium Contact 6 z 2021 roku w rozmiarze 225/40R18.

#kradziez #zlodzieje #motoryzacja i trochę #pokazauto
Dawiiid - Hej Mirki,

W nocy z 4 na 5 listopada na parkingu przy ulicy Wojrowickiej...

źródło: comment_1667643407YFqyEEWOltht8fgRgIsSsY.jpg

Pobierz
  • 62
@marsjanin2012: W 2012 się urodziłeś i świat odkrywasz? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Kradli zawsze i kraść będą - szczególnie teraz, gdy społeczeństwo ubożeje. I tak daleko nam jeszcze do lat 90. kiedy #!$%@? wszystko - radia, kołpaki, paliwo. To dla niektórych sposób na życie i nic się w tej kwestii nigdy nie zmieni ¯\_(ツ)_/¯ A co do psiarskich - tak, bolizja w każdym podwórku! ( ͡°
@xTortox: nie powiedzialem ze to dziwne ale nie jest to czeste by sie #!$%@? z calymi kolami, od lat 90 cos sie poprawilo np radia przestalybyc kradzione (nawet w starych autach z wlasnym radiem). W sumie mamy nowa mode na katalizatory. Kolomnie zaj... wlasnie KAT i to z auta nie najnowszego z malym silnikiem (wiec maly KAT). Auta kradzione sa gdzies co pol roku do roku z mojej okolicy wiec info