Wpis z mikrobloga

@Zing: @r5678: @Lohengrin: ja też to zacząłem oglądać jakieś 5 lat temu i jak przypadkiem przeczytałem w internecie, że scenarzyści wymyślali wszystko na bieżąco bez planu (co potwierdziło moje przypuszczenia) to się tak #!$%@?łem że już nie byłem w stanie oglądać dalej.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@lab_rat: obejrzyj pierwsze dwa sezony, bo są świetne.
Choxiaz ogladjaac to z perspektywą jw czyli "to i tak nie zmierza ku konkretnemu końcowi" jak np Breaking Bad to nie wiem czy takie same wrażenia będą xd
@Lohengrin: no obejrzałem właśnie chyba nawet więcej niż dwa sezony, już nie pamiętam. Ale świadomość, że jak się na ekranie dzieje coś tajemniczego, to nie ma co się doszukiwać jakiegoś foreshadowingu czy rozkminiać samodzielnie tajemnicy, bo scenarzyści sami w momencie pisania zagadki nie znali jej zakończenia, bezpowrotnie zepsuł mi ten serial. BrBa natomiast nadserial absolutny.
@elune: Ja właśnie 4 sezon skończyłem. wychodzi na to, że zajęło mi to 9 dni. Zostały jeszcze dwa.

Dobrze się to ogląda, wciąga i przy wielu rzeczach nie pamiętam co się wydarzy, przez co raz po raz jestem zaskakiwany. Kilkanaście lat swoje zrobiło :D

Trochę szkoda jak się skończy bo człowiek nie będzie miał co oglądać, ale teraz i tak przyhamuje w oglądaniu bo L4 dobiegło kresu i trzeba wracać do