Wpis z mikrobloga

  • 29
@KniazZvyrdas Ludzie dzielą się na tych którzy mają mniej rozumu niż małpa i nie zrozumieli zakończenia oraz na tych którzy kochają je całym sercem :)
  • Odpowiedz
@prostymysliciel: nie wiem, ja właśnie wczoraj widziałem jakąś wstawkę i sobie przypomniałem o tym serialu, a że choruje w domu bez wychodzenia z niego no to serial w sam raz.
Mi pamiętam właśnie te późniejsze bardziej się podobały...
  • Odpowiedz
  • 11
@Zing tak se tłumacz, serial jest po prostu niekonsekwentny i bez pomysłu na zakończenie, tak jakby był pisany na bieżąco bez żadnej ramy
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@fastmotion: Kurde zapomniałem. Wiem, że prowadzili na nich badania, ale skąd się tam wzięły, to wyleciało mi z głowy.
@Cernold: Możesz wymienić te niekonsekwencje? Bo coś jest na pewno, ale nie przypominam sobie, żeby było rażące.
  • Odpowiedz
@Jarem12 chłopie fabuła była taka, jest tajemnica, ogólnie to nie wiemy jaka, ale jest, jeśli coś mamy wyjaśnić i mamy kogoś kto to może to wyjaśnić to ta osoba mówi "nie ma na to czasu"
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Cernold: No ale to motyw przewodni tego serialu. Rozbili się na wyspie o której nic nie wiadomo, a im więcej się dowiadywali tym więcej pytań się pojawiało. Ty byś chciał, żeby w jednym odcinku postać odpowiedziała na wszystkie pytania i opowiedziała Ci całe lore serialu? Gdzie ty tu masz konsekwencje? Ja tu bardziej widzę niezrozumienie konwencji
  • Odpowiedz