Wpis z mikrobloga

Zastanawiam się nad tym niedawno i nie wiem. Wiec chyba tak jak sobie żyję, jest ok


@Paula_pi: ja jakbym nie miał pracy, rodziny, hipoteki to zrobil był bardzo prosta rzecz. Znalazł bym se pracę żeby wziąsc hipotekę na mieszkanie, poszukał fajnej dziewczyny i założył z nią rodzinę. I bym sobie mieszkał, pracował, jeździł z rodziną na wakacje i spłacał hipotekę.
@Paula_pi: Tak jak teraz xD bo nic nie nie ogranicza xD tylko chciałbym remont chaty dokończyć bo jednak za długo trwa a niepotrzebnie kiedyś postanowiłem, że chce zrobić go sam bo już nic nie sprawia mi przyjemności xD
Możesz to zrobić tylko w innej kolejności. Naucz się spawać i stolarki a będziecie stać na dom i warsztat.


@Korax: to nie jest aż tak proste, każda duża zmiana w życiu to dodatkowy stres, a aktualnie jestem w trakcie sklecania życia do kupy i nie mógłbym sobie pozwolić na takie przebranżowienie, może za jakiś czas. Ponadto jeśli zagłębisz się w temat to znajdziesz głosy, że nie zawsze w tych zawodach jest
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Paula_pi: a ja byłabym malarką ale też miałabym farmę na spokojnej wsi na ktorej zajmowałabym się zwierzętami które potrzebują pomocy i domu