Wpis z mikrobloga

@HamujPiety: No to chyba oglądałeś inny face2face albo jesteś zaślepiony czy wstyd ci zmienić zdanie co do Jacy. Gdzie on niby wyszedł pozytywnie? Broniąc się gowno wartym dokumentem i uważając za fakt, że kawałek kartki ze zdaniem o przepisaniu wszystkiemu Mateuszowi bo ma ekspertyzę? Na tej ekspertyzie jest napisane „Materiał porównawczy stanowią wzory pisma bezwpływowe-zapisy, pochodzących WEDŁUG ZLECENIODAWCY, od Józefa Murańskiego” czy może chodzi Ci o moment gdzie w manipulacji przebił
@HamujPiety: Na moje jaca farmazon. Zobacz jak zbywa pytania o legie. Tam masz numer i do kraju cywilizowanego nie masz powrotu po sluzbie, oni osiadaja na poludniu europy (dawne kraje kolonialne) albo płn. Afryka
@qba_zz: chodzi mi bardziej jaką narrację zastosował ebe ebe na przykład nie dał że typek z widowni go pochwalil tyło oczywiście musiał pokazać Szeligę i tego reportera jak cisną po jacy
@Sonic233_: Mi się wydaje, że 30 lat temu szli tam głównie kryminaliści i po służbie otrzymywali obywatelstwo francuskie. Nie dam sobie reki uciąć, ale na 90% Jaca nie był w Legii.