Wpis z mikrobloga

Ale faktycznych komuchów czy chodzi Ci o zabieranie starym dziadkom z milicji emerytury?


@johny-kalesonny: o faktycznych, zakaz pełnienia funkcji publicznych powinni mieć przynajmniej przez jedno a nawet dwa pokolenia. Nie będę się zwracał do metod ich dziadków i rodziców z zabijaniem ludzi, zabieraniem majątków oraz wpisywaniu na czarne listy, chociażby na studia( ͡° ͜ʖ ͡°)
Nie, nie widać. Co wy #!$%@? palicie, kumple? XDD Kaczyński akurat ugrał na propagandzie, że ten "spisek" był, i sądy są również do zaorania. Że III RP jest skorumpowana przez komuchów i trzeba IV RP. Efekt macie xD


@johny-kalesonny: nie było lustracji, stan sądów i ogólnie kraju był zły, na dekomunizacji jechał PiS i pewnie dalej jedzie, a jak kraj wygląda to sam widzisz. Same stare dziady z PRL, zobacz na
No tak, skoro mówi A to znaczy że myśli B xDDD


@Bury_Zenek: on nawet pewnie nie myśli, masz złe dane.

Zaraz, zaraz... CZY TO NIE ZNACZY PRZYPADKIEM, ŻE POPIERASZ TEGO #!$%@? KOMUCHA ZOIDBERGA!!!???


@Bury_Zenek: czasem powie coś mądrego, ale no cóż, błąd statystyczny to jest wtedy( ͡° ͜ʖ ͡°)
Zadałem ci pytania, odpowiedz, a nie #!$%@? głupoty.


@Bury_Zenek: zadajesz tak oczywiste pytania czy w ciągu dnia jest słońce albo czy woda jest cieczą¯\_(ツ)_/¯ Jak obywatel Rzeczpospolitej Polskiej ma być za Putinem albo lubić Hitlera?( ͡° ͜ʖ ͡°)
Czyli nie? A to znaczy, że tak. LUDZIE, PAĆCIE, KACZYPAWLAK PRZYZNAŁ SIĘ, ŻE POPIERA PUTINA I LUBI HITLERA. NOOOO ŁADNIE.


@Bury_Zenek: a ja wszędzie widzę neonazistów i ruską agenturę? Słaby fikoł dzbanie. W tej trollowni to nie wiem za co ci płacą.
Widzisz teraz jak głupia jest twoja logika? Może, MOŻE to jednak ty masz kłopty z myśleniem, a nie Zandberg? Projekcja?


@Bury_Zenek: czytaj zdanie wyżej, ja wszędzie się doszukuję obcej agentury i faszystów/nazistów? Nie, po prostu jesteś zbyt ograniczony i tyle¯\_(ツ)_/¯ Sprawdź co to logika, bo sam jej nie stosujesz xD
@Kaczypawlak: > ja wszędzie się doszukuję obcej agentury i faszystów/nazistów?

@Kaczypawlak: Tak, doszukujesz się jej wśród ludzi, którzy krytykują Pituna i są po przeciwnej stronie twoich sympatii politycznych bo według ciebie to tylko odwrócenie uwagi. Tej logiki to ja zrozumieć nie potrafię. Według ciebie onucą jest Zandberg krytykujący Putina i jebiący zachodnią lewicę, a nie Braun który chwali Putina. Super.

Wyglądasz na takiego którego żadne krzyki i płacze nie przekonają,
Tak, doszukujesz się jej wśród ludzi, którzy krytykują Pituna i są po przeciwnej stronie twoich sympatii politycznych bo według ciebie to tylko odwrócenie uwagi.


@Bury_Zenek: nawet wyborcza krytykowała PO, podobnie TVN a to nigdy nie znaczyło, że są za pisem¯\(ツ)_/¯

Według ciebie onucą jest Zandberg krytykujący Putina i jebiący zachodnią lewicę, a nie Braun który chwali Putina. Super.


@Bury_Zenek: Mowa o Zanbergu a zmieniasz na kolejnego typa, Zanderg bronił
@Kaczypawlak zarzucam ci sympatię w stosunku do Zandberga?

Aha, jak bronił pomników armii Czerwonej (coś mi się wydaje, że coś przekreciles, nie kojarzę tego, no ale już #!$%@?) znaczy że popiera Putina? Stosunek do ludzi na granicy też w żaden sposób nie świadczy o popieraniu Putina. Zresztą, idąc twoją logiką, to skoro tak mówił to znaczy że myślał odwrotnie. Wiesz, łapać złodzieja itp ( ͡º ͜ʖ͡º)
zarzucam ci sympatię w stosunku do Zandberga?


@Bury_Zenek: nie, ale masz jakiś ból dupy o niego

Aha, jak bronił pomników armii Czerwonej (coś mi się wydaje, że coś przekreciles, nie kojarzę tego, no ale już #!$%@?) znaczy że popiera Putina?


@Bury_Zenek: Putinowi to było na rękę

Stosunek do ludzi na granicy też w żaden sposób nie świadczy o popieraniu Putina.


@Bury_Zenek: znaczy, bo wspierałeś operację białorusko-rosyjską, ten przerzut skoro
@Kaczypawlak: Pomijając już to, że celem Putina w tej akcji na granicy było nie "zdstabilizowanie państwa" przez wpuszczenie tam trochę ludzi, a zdestabilizowanie Unii Europejskiej, poprzez rozgrzanie relacji Polska-Unia (generalnie myślał, że Unia nie będzie wspierać tam Polski, a wręcz przeciwnie), no ale szkoda już gadać na ten temat.

Uważasz, że do klasyfikowania kogoś jako onucy liczy się tylko jedna oś, czyli, albo "muremzapolskimmundurem", albo onuca? Jak Grzesiu czy Korwin ślini
yyy, ale czemu? Bo jest politykiem? xD


@Bury_Zenek: no jest, ale niekoniecznie polskim( ͡° ͜ʖ ͡°)

Tak przynajmniej wynika z kontekstu zdania, ale może po prostu nie umiesz za dobrze pisać po Polsku, więc pewnie chodzi ci o coś innego.


@Bury_Zenek: a może sam po prostu nie umiesz załapać i tyle¯\_(ツ)_/¯
no jest, ale niekoniecznie polskim( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Kaczypawlak: Kolejne wielkie spostrzeżenie. Tym dziwniejsze, że ma tylko fanów wśród konfederacji.

a może sam po prostu nie umiesz załapać i tyle¯_(ツ)_/¯


@Kaczypawlak: racja, meandry twojego umysłu są dla mnie zagadką.
Kolejne wielkie spostrzeżenie. Tym dziwniejsze, że ma tylko fanów wśród konfederacji.


@Bury_Zenek: Zandberg ma fanów w konfie? Ciekawe( ͡° ͜ʖ ͡°)

racja, meandry twojego umysłu są dla mnie zagadką.


@Bury_Zenek: ogólnie widzę świat cię przerasta, ale no cóż to nie mój problem

@Kaczypawlak: > ogólnie widzę świat cię przerasta, ale no cóż to nie mój problem

@Kaczypawlak: Tak, tylko ty rozumiesz świat, dlatego tylko ty jeden wiesz, że to Zandberg jest ruskim agentem, bo krytykuje Putina, a Grzesiu Braun jest polskim patriotą bo go chwali.

Elo, możesz się nie trudzić z odpowiedzią bo i tak jej nie przeczytam.
Do następnego. :*
: Tak, tylko ty rozumiesz świat, dlatego tylko ty jeden wiesz, że to Zandberg jest ruskim agentem, bo krytykuje Putina, a Grzesiu Braun jest polskim patriotą bo go chwali.


Elo, możesz się nie trudzić z odpowiedzią bo i tak jej nie przeczytam.

Do następnego. :*


@Bury_Zenek: i popiera "ZIELONĄ REWOLUCJĘ" na ruskim gazie¯\_(ツ)_/¯ To już konfa jest bardziej patriotyczna, bo chce zwiększyć wydobycie krajowego węgla a nie jak teraz opierać się