Wpis z mikrobloga

Brak magnetycznego złącza ładowania (jest usb-c), brak możliwości podłączenia dwóch monitorów (do obejścia softem z dedykowanym replikatotem), problem z hubami usb podłączonymi przez thunderbolt (urządzenia znikają po uśpieniu kompa).

Poza tym nie mam uwag i polecam!
  • Odpowiedz
@RozpadlinaPlecowa: wyswietlacz iphone 14 pro max wyswietla obraz gorszej jakosci niz topowe samsungi, mniej klatek, ja osobiscie na iphone mam mega problem z powiadomieniami kiedy slucham muzyki w tle i uzywam yanosik i mapy (muzyka przestaje grac a powiadomienia yanosika mowione sa przez glosnik tel a czasem wgl wszystko sie #!$%@?) notoryczne rozlaczanie bluetooth z telfonem, gdzie gownoxiaomi przez lata nie mialo zadnych problemow. rozumiem ze ma plusy ale za ta
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Winsomeboy nie jest to prawdą.
Oczywiście mozna znaleźć coś "w miarę" na windowsie co sie prawdzi w tej cenie. Jednak tutaj, jest sprzęt posiadający vechy niewystępujące nigdzie indziej. I wlasnie te cechy jak mobilność, casualowy system i jakość wykonania, jest tym za co gotow jestem zapłacić. Gdyby bylo inaczej macbooki nie moaly bu zbytu. Jest inaczej a tenodel z m1 to duży skok jakościowy i cena wcale nie jest przerażająco wyzsza od
  • Odpowiedz