Wpis z mikrobloga

@ciemnienie: Tylko Kopenhaga czy coś poza nią? To w sumie łatwe do zrobienia i moje klimaty ()

@Jasper666: byłam 4 dni i to jedno z większych rozczarowań podróżniczych. Zgiełk, brudno, kiepskie jedzenie. Co na Tobie zrobiło wrażenie?

@Szybkalada: nie byłam w żadnym ale naprawdę Białoruś czy Mołdawia? Chodzi o zobaczenie co komunizm robi z gospodarka czy coś więcej?
Filipiny są na mojej
O proszę też ciekawy kierunek, o którym bym nie pomyślała


@Lala-Sassy: dzięki temu, że bardzo dużo ludzi o nim właśnie nie myśli* to wciąż jest tam tak dobrze. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wyobraź sobie spanko w takiej wiosce w górach jak Lukomir. Dojazd konkretnym szutrem (da się osobówką jadąc te 5 km/h), cisza i spokój, fajne i puste szlaki dookoła, a w nocy tak ciemno, że gołym
Krupier - > O proszę też ciekawy kierunek, o którym bym nie pomyślała

@Lala-Sassy:...

źródło: comment_1667562309aCkQ7utXhhEbRZ9FeSI5XE.jpg

Pobierz
@Lala-Sassy: w sumie wszytsko, od San Blas poprzez stolice, z wzgórzem, kanałem panamskim, dżunglą wokół, wodospadami, trasami trekingowymi, najwyzszym szczytem, nocnym wypadem do dżungli, dużo opowiadać, mielismy zrobic Paname i Kostarykę braklo czasu w Panamie :)
@Lala-Sassy: o koszty mnie nie pytaj bo z różową jestesmy semi budżet i jesli cos nie jest przegięte jak murzyńska Afryka to raczej nie zwracamy na to uwagi, Panama w stolicy byla cenowo jak Polska, a poza stolica taniej. Bylismy ponad dwa tygodnie i tak sie nam podobało, ze wlasnie lecimy do ich sąsiadów Kolumbii na trzy tygodnie :)
@nalej_mi_zupy: Pracuje z dziewczyna z Libanu, z tego co wiem jest tam ciężki kryzys gospodarczy, mówi że prąd jest tam tylko w niektórych godzinach, ogromne bezrobocie i bieda które prowadzą do wzrostu przestępczości, dodatkowo słaba waluta, wiec w zasadzie cały kraj przeniósł się na USD, a z turystów zdzierają jak mogą. Nie wiem czy szukam takich atrakcji ;) ale skoro polecasz to chyba tego nie odczułeś?

Islandia - bardzo bym chciała,