Wpis z mikrobloga

Gram se w 3 lidze i każdy mecz baty dostaje... Wgl nie potrafię skonstruowac akcji bo w 2 linii i w obronie mam wrażenie ze przeciwnik ma z 15 piłkarzy... Skład mam naprawdę niezły, taktyki już wszystkie przetestowane i wszystko w plecy.... :/ może to kwestia ustawień? Jak ruszyć do przodu...

#fut
  • 6
@Syncu: ja jestem w 4 lidze, to co sie dzieje od wczoraj to jest koszmar. Kazdy mecz w #!$%@?, czasami dochodzi do sytuacji, ze mam 0 szans bramkowych. U mnie tez sklad niezly jest i mysle ze daleko moglbym nim zajsc gdybym mial wieksze umiejętności. Chociaz z drugiej strony jakos doszedlem do tej 4 ligi i to bez wiekszych problemow i utkanlem na ostatnim punkcie. Atakuje przeciwnika 2-3 pilkarzami a on
@KOXsu @przyjacielklienta @TheRahr

Może to głupie ale zresetowałem router, gram na padzie podlaczonym kablem do plejki i zmieniłem formacje na 4321 i wszyscy zostawiaj z przodu. Klarują mi się sytuacje i otarłem się właśnie o 2 ligę. Mam bilans 5-1 odkład dokonałem tych zmian
@Syncu: @Syncu: gram na xseries wiec zostaje granie bezprzewodowo, jedynie z routerem spróbuję, chociaz to dosc glupio brzmi :D a taktyke ustawiłem bejota 4231 i zobaczymy co z tego wyjdzie. Ostatni mecz ztrollowalem, podaje pilke do swojego i stoje 2-3sec az dochodze do pola karnego przeciwnika- wyobraz sobie, ze z wyniku 0-2 wygralem 3-2
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Syncu: czasem jak gra nie chce żebyś wygrał to możesz na uju stanąć i nie wygrasz( ͡° ͜ʖ ͡°) wczoraj mojemu przeciwnikowi coś się #!$%@?ło i ruch który chciał wykonać obrońcą wykonał bramkarzem, czyli strzelił z 5m do pustej bramki.. i trafił w slupek:D ja po serii zmarnowanych okazji, słupków i poprzeczek, przegrałem 2:3 w 90+2