Wpis z mikrobloga

#pracbaza
#wroclaw
#korpo

Witam,
Szukam pracy dla #rozowypasek we #wroclaw, najlepiej jakieś korpo.
Aktualnie na rynku ciężko cokolwiek znaleźć - ofert co prawda jest masa, ale w większości bez odzewu ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Różowy z wykształcenia mgr inz. Po chemii i ochronie środowiska. Kilkuletnie doświadczenie w dziale handlowym w państwowym molochu. Bez prawka.
Ktoś coś podpowie, albo wie że kogoś szukają bez martwych ogłoszeń.
  • 22
@fiddle Rozumiem, że to sugestia że ma słabą albo źle napisaną CV'ke i stąd brak odzewu?

Z tego co się orientuję, to jest chyba raczej ciężki okres na szukanie pracy ( redukcja etatów w firmach / widmo kryzysu + końcówka roku).
@yawa: Określa swój poziom na na B2. Przełożonych w poprzedniej firmie miała zagranicznych ( Francuz, Niemiec), pracowała tam kilka lat, więc podejrzewam, że solidne b2 może trochę lepiej.
@Malganis882: powiem to z osoby która pracuje w korpo i dostała cv inz. mgr.
Po cholerę mam brać osobę która przez 5 lat kształciła się w konkretnym kierunku ? Bedzie miała mozliwosc to wskoczy do pracy która odpowiada wyksztalceniu
@Pietrek9: nie bardzo rozumiem do czego pijesz.
Wykształciła się w konkretnej specjalizacji, po konkretnym kierunku i pracowała w zawodzie.

Dostałem lepszą propozycję pracy, musieliśmy się przenieść i szuka teraz pracy. Tyle. Nie muszą to być kokosy, wystarczy zwykła korpo praca.

Zdziwieni po prostu jesteśmy trudnością znalezienia pracy na wrocławskim rynku i nie wiem czy w grę wchodzą nadciągające trudne czasy czy raczej specyfika cięcia kosztów przy końcówce roku, a może oba
@Malganis882: Odezwij się na Priv. Jak zna angielski to może będę coś mieć u różowej w korpo. Cudów nie ma, ale na przeczekanie nie ma tragedii.
Chociaż w sumie jak inżynierka to zapraszam tez do mojego korpo, szkolimy od 0 bo produkty bardzo specjalistyczne ale background techniczny wymagany.
@kubas_782 Siema, podobny problem mam z moją różową, która przez ilość nawet nie otwartych CV na pracuj dostaje spazmów.
Mocne B2+ lub C1, lecz skończyła dosyć mgr na wąskiej specjalizacji, gdzie o pracę w zawodzie ciężko (mgr dietetyki- i tak, robi coś w tym kierunku, ale ciężko się przebić zaraz po studiach ( ͡° ʖ̯ ͡°) )
Czy byłaby również i tutaj jakąkolwiek możliwość?