Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Siemanko, potrzebuje pomocy w wyborze pasa, przysiad 150 ciąg 180, myślałem nad pasem z klamrą z monstera albo ze strength shopu, jednak różnią się grubością (10 i 13mm), mógłby ktoś doradzić który pas będzie lepszym wyborem?
#silownia #mikrokoksy
  • 9
  • Odpowiedz
@Narvo_: Jeśli nigdy nie używałeś pasa to mysle, ze 10 mm moze być dobry. Pas 13 mm potrafi być bardzo sztywny i bardoz utrudniać robienie np. ciągów. Wiele osób ma dwa pasy, 13 mm do siadów i 10 do ciągów. Jak kupisz 13 mm to może nie być wygodny do ciągów, jak kupisz 10 mm to i tak będzie duża różnica w siadach.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@DywanTv: a z której firmy lepiej wziąć? Monster jest ponoć z owczej skóry a SH z syntetycznej. Ale w strength shopie mi trochę bardziej rozmiarowka odpowiada
  • Odpowiedz
@Narvo_: Jako ze to pierwszy pas to ja bym wziął po prostu tańszy. Z klamrami podobno tam się różne rzeczy działy, nie wiem cy teraz jest lepiej. Moi znajomi maja ze ss i są zadowoleni. Z monstera chyba w sumie tez. No i jeszcze radziłbym się zastanowić nad klasycznym powersystemem bez klamry. Nie ma lepszego stosunku ceny do użyteczności
  • Odpowiedz