Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Nie mam pomysłu na życie i nie wiem co robić, jeszcze kilka lat temu jak zaczolem w końcu coś odkładać za granicą to miałem śmiałe wizje, że może mieszkanie, może działka, mały biznes, że znajdę partnerkę, ale wszystko o kant d... przez polityków ceny tak poszybowały wszystkiego, zdrowie nie te, a ile trzeba się napracować, żeby coś odłożyć ile wyrzeczeń. O partnerki wszystkie trzeba się mega starać, a ja nie umiem tak po prostu latać i latać za kimś, w ogóle to jestesm introwertykiem,a ile tak było razy, że ktoś tyle się nagadal, napajcowal i na koniec i tak nic z tego nie wyszlo, a różową się tylko śmiała głupio, bo wyszla za niemca albo polaka ale wspieranego przez rodzinę, właściwie, wszyscy których znam wspierani przez rodzine są w związkach, czy to pracę zalatwili, biznes, ziemię, mieszkanie czy samochód.

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6363c9c0dbaf114ed5dc3dea
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 5
@AnonimoweMirkoWyznania osiąganie dużych celów zawsze wymaga wyrzeczeń. Samo posiadanie wizji nie sprawi że ona się spełni, niestety w takie projekty trzeba włożyć dużo pracy i zazwyczaj wyeliminować większość rzeczy które pochłaniają czas a nie przybliżają nas do celu. Nie mówię że masz od razu całymi dniami naparzać się z losem. Wystarczy że każdego dnia będziesz dawał z siebie troszkę więcej niż dnia poprzedniego. Ułóż sobie ogólny plan jak się podnieść i w
@ciasteczkowy_otwur wiadomo że budowa się nie ruszy jak będziesz biegać z pustą taczką w tę i z powrotem jak ten kurczak bez głowy. Z jednej strony nie będzie można zarzucić Ci pracowitości, ale z drugiej nie przybliża Cię do ukończenia tejże budowy. W mojej opinii ważne jest też to żeby proces planowania nie trwał hur-dur nie wiadomo ile bo sporo ludzi ma skłonności do perfekcjonizmu i tracą sporo czasu na poprawianiu czegoś