Wpis z mikrobloga

@spokoju: To nie jest kwestia jednego ludobójstwa a regularnego mordowania ludności i rujnowania okolicznych państw na przestrzeni setek lat. Prosta kalkulacja - bez Rosji świat byłby lepszy i tyle. Nic innego mnie nie obchodzi poza moim własnym interesem.
  • Odpowiedz
@SynagogaSzatana: XD spoko. Fajnie tak, obwiniać i chcieć mordować niewinnych ludzi, bo część rosjan jest zła. Szkoda, że nie odpowiedziałeś na moje pytanie. Pewnie byś nie był tak wygadany, będąc w ich sytuacji ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@EvilToy xD ale o tych setkach czy tysiącach przepałowanych w ruskich więzieniach, ściąganych z ulic ludzi to już nikt nie wspomni. Pajacowanie z gołymi cyckami to rzeczywiście opozycja pryma sort xD
  • Odpowiedz
@EvilToy: Panie, toc to lesbijki i narkomanki


@fajfusiarz a to jakoś podważa fakty, które OP przytoczył? Szacun dla tych dziewczyn za to co robiły i nie ma znaczenia czy to Matka Boska zawsze dziewica czy prostytuka Sonia od Dostojewskiego, lol xD
  • Odpowiedz
@EvilToy: jaki konserwatywny, jeśli tam nie ma chyba żadnej moralności seksualnej, aborcja jest dostępna na katar, a do tego tam życie pojedynczego człowieka nie ma znaczenia
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@EvilToy:
Różnica taka, że facetów tam zamykają i wypychają z okien z bardziej błahych powodów. Pamiętacie wirus wypadania z okna wśród lekarzy skarżących się na słabe zaopatrzenie szpitali? Z kobietami się delikatniej obchodzą bo to obniża popularność i drażni społeczeństwo. Nie wiem czy te kobiety działały w sposób właściwy (najskuteczniejszy) choć popieram ich cele (wykurzenie szajki Putina).
  • Odpowiedz