Wpis z mikrobloga

Pytanie do ateistów:

Skoro nie wierzycie w Boga to na czym realnie w życiu codziennym opieracie swoją moralność, oraz przekonanie że to co robicie jest słuszne i dobre a nie złe


@abiandri: Pytanie do wierzących. Jak macie zamiar coś zrobić to pytacie Boga czy to będzie dobre czy złe i on wam odpowiada czy jak to wygląda w praktyce? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@asdfghjkl:

Religia nie jest potrzebna żeby być dobrym człowiekiem. Ostatnimi czasy zresztą coraz częściej jest wrażenie że to religijni ludzie mając problemy z moralnością

Co to ma do pytania jakie zadał Op?
@abiandri: jak ostatnio chciałem wyrżnąć całe miasto przy pomocy agrafki, to sobie przypomniałem, że prawdopodobnie grozi za to dożywocie i jednak odpuściłem ( ͡º ͜ʖ͡º)


@abiandri: nie wierzę w Boga co nie przeszkadza mi opierać się na doświadczeniu, na przekonaniach i na etyce, nie raz przekonałem się iż opieranie się na Bogu jest niemożliwe gdyż opierasz się tak naprawdę na słowach kogoś kto twierdzi że zna słowo Boże, no a ten ktoś później okazuje się że krył obrzydliwych przestępców lub też sam nim był, zbyt duże ryzyko życia wg słów pedofila toteż nie polecam.
@asdfghjkl: co masz na myśli mordowanie? Bo jeśli chodzi ci o krucjaty to radzę ci poczytać więcej, to była odpowiedz na ciagle najazdy muzułmanów, coś jak USA rozpoczęło wojnę z tymi krajami jak im w world trade center dupneli .