Wpis z mikrobloga

#pokazkota #koty

Prawdopodobnie ktoś mi podrzucił wieczorem dwa koty (bo żeby same w tym wieku i wspólnie zawędrowały w miejsce znalezienia, to większa szansa jest na wygraną w totka). Jeśli właściciel się nie znajdzie, to zostałem kocią mamką. (°°
Białe to kotka, czarne to nie wiem, ale na 90% stawiam, że kocur. Oba straszne szajbusy (czarny większy), żarłoki, 90% czasu to kocie MMA, reszta to bieganie i gryzienie mnie po nogach. Bardzo mi ulżyło, że oba nauczone kuwety i nie trzeba będzie namierzać niespodzianek.
Pies (drugi, nie Tośka) na razie w szoku i wystraszony, że coś dziwnego w domu się pojawiło (ale bez agresji, której nigdy zresztą nie okazywał).
F.....r - #pokazkota #koty

Prawdopodobnie ktoś mi podrzucił wieczorem dwa koty (bo...

źródło: comment_1667458081oXFvKXQVqiXrapuTpjKWvQ.jpg

Pobierz
  • 37
  • Odpowiedz
@nikita1: małe koty trawią laktozę, dopiero jak dorastają zaczynają mieć problemy. Spróbuj ją przyzwyczajać do wody albo do mleka bez laktozy, może na początek dolewaj je do mleka które pije i stopniowo zwiększaj proporcje?
  • Odpowiedz
  • 3
@nikita1 Koty z wiekiem przestają trawić laktozę i picie mleka z czasem doprowadzi do problemów zdrowotnych, gdyż koci organizm go nie rozkłada. Prędzej, czy później kot zacznie chorować.
  • Odpowiedz
moja ma 2 miesiące i w dupie ma wodę


@nikita1: no u mnie miskę z wodą mają, ale raczej nie korzystają. Mleka jednak nie będę dawać, najwyżej będą to pierwsze koty, które umrą z pragnienia, mając dostęp do wody i mokrej karmy. ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Fenrirr: Zostałeś adoptowany gratulacje. Ten czarny wygląda jakby miało wyrosnąć z niego niezle ziółko, kotów z takim wzrokiem się nie oddaje :D wygladają razem jak fun zestaw. Powodzenia.
  • Odpowiedz