Wpis z mikrobloga

Mam wrażenie że u mnie w #pracbaza wszyscy chcą #wojna
Jedna emerytka mówi że wojna nauczyła by młodzież życia. Druga osoba znowu twierdzi że za dużo na świecie nienawiści i zła wśród ludzi. Ktos tam krzyczy że za dużo ludzi jest na świecie
O co kaman
  • 18
  • Odpowiedz
@kopek: może inny nauczyła młodzież życia gdyby kobiety i dziewczyny też brały udział. A tak młodzi będą ginąć a laski sobie tiktoki kręcić u Niemca czy innego Johna.
  • Odpowiedz
@kopek: Bo ludzie znają wojnę z filmów i myślą, że to oni będą głównym bohaterem, któremu się uda przeżyć i że ich wojna nie dotknie, nie kumają że pewnie jako pierwsi zginą albo zostaną uchodźcami z tobolkiem. No i walka na wojnie nadal mocno tkwi w naszych umysłach jako bohaterstwo, honor, bóg, jest to mega zromantyzowane, nikt nie myśli o ludziach rozerwanych przez bomby, głodzie i pierwotnym lęku przed śmiercią.
  • Odpowiedz
@kopek za dużo zła, to wybierzmy skrajne zło, które doprowadzi młodych do PTSD i skrzywionych psychik, które nakręcą zło, super plan

Ludzi na świecie jest zdecydowanie za mało, zwłaszcza młodych
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@kopek: zawsze #!$%@?ą mnie takie zgredy, zawsze zazwyczaj wystarczy im stanowczo powiedzieć, że "#!$%@?ą głupoty i o wojnie, głodzie i życiu w ciągłym zagrożeniu wiedzą tyle co i ja - nic, bo widzieli to #!$%@? co najwyżej na zdjęciach i dokumentach w telewizji." Tfu.
  • Odpowiedz
No i walka na wojnie nadal mocno tkwi w naszych umysłach jako bohaterstwo, honor, bóg, jest to mega zromantyzowane, nikt nie myśli o ludziach rozerwanych przez bomby


@biniaczyna: I potem ciągnie młodych naiwniaków w kamasze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz