Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@nadziej_a: Kiedyś miałem okres, że kupowałem takie rzeczy jak płyty DVD+RW, specjalne do Audio, Blu-Ray. Nie wiem po co ale leży na czarną godzinę w szafie ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Wejd1: Ja to w sumie gralem pozniej tylko w fife i w sumie koszt uaktualnienia jtaga co roku + wypalenia fify kosztowal prawie tyle co nowa gra a dodatkowo nie dalo sie grac online. Wiec za ktoryms razem wywalilem jtaga i wgralem oryginalny firmware napedu.
  • Odpowiedz
@nadziej_a: Na ps2 też używało się ich, chociaż nie pamiętam czy był jakiś tam preferowany typ poza rozmiarem pamięci ani w ogóle czy inne marki też działały. Brałem te bo raz zadziałało i powtarzałem po prostu od tego momentu.
  • Odpowiedz
@nadziej_a: ja cie #!$%@?, z 20 płyt nagrałem z nawigacją do hondy, nawet nagrywarkę porządną kupiłem. Żadna płyta nie działa w hondzie. Jakaś za 1.50 z lewiatana nagrana w laptopie działa bez problemu xD do tej pory nie potrafię tego powtórzyć
  • Odpowiedz
@nadziej_a: a to dzięki takiej odpowiednio wypalonej odpalały się kopie zapasowe bez żadnych dodatkowych modyfikacji? ja pamiętam tylko RGH gdzie odpalało się z dysku ale to wymagało ingerencji w konsolę
  • Odpowiedz
@nadziej_a: pamiętam, serwisowałem m.in. te konsole mimo że nigdy swojej nie miałem to pewnie na żadnej innej tyle nie przegrałem xD. Fajne czasy to były. Pamiętam jak szef wyjechał w delegację, przytargaliśmy największy monitor z magazynu (chyba 27", te ~12 lat temu to była niesamowita przekątna) i graliśmy bodajże w Modern Warfare w czterech, nawet ziomek co siedział na kasie na wejściu do sklepu i pamiętam jak klient musiał czekać aż
  • Odpowiedz