Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki - zrobiłem dzisiaj przelew do InBanku na lokatę przez BlueMedia przez te PSD2 (tam kilka banków obsługują), dostałem potwierdzenie na maila że wszystko okej, ale w InBanku dalej jest status, że nie ma tych pieniędzy. To normalne? Na następny dzień będą tam pieniądze zaksięgowane?
#inbank #lokaty

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6362d71ddbaf114ed5dc0f88
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 5
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AgentGRU: u mnie też nie działa. Przelew niby ok. Autoryzowany. Wpisuję maila żeby przesłali potwierdzenie. Potwierdzenia nie ma. Kasa cały czas na koncie a saldo lokaty 0. Wygląda to tak jakby przelew chciał wyjść z banku ale blue media go nie przerzuca
@AgentGRU: u mnie też nie działa. Przelew niby ok. Autoryzowany. Wpisuję maila żeby przesłali potwierdzenie. Potwierdzenia nie ma. Kasa cały czas na koncie a saldo lokaty 0. Wygląda to tak jakby przelew chciał wyjść z banku ale blue media go nie przerzuca


@maniok: doszedł wtedy Ci ten przelew? mam identyczną sytuacje
@Mbw3: Nie. Alior ma coś #!$%@? w limitach dla przelewów z aplikacji (niby kwota przelewu poniżej limitu i w apce brak błędu a później i tak kasy nie pobiera z konta). Musiałem zrobić przelew normalnie z komputera i się udało