Wpis z mikrobloga

Hahah i co normictwo? Śmiejecie się z wykopków? Że kuracyja coś tam kiedyś?

Że niby typowy wykopek nie ma charakteru i boi się odezwać, walczyć o swoje?

Patrzycie na to, przeciętny wykopek jest groźny i żaden normik z kamerką nigdy nie powinien startować do przegrywa, ani wpychać się w kolejkę, ok?

#przegryw #blackpill #betauprising #normictwo
P.....c - Hahah i co normictwo? Śmiejecie się z wykopków? Że kuracyja coś tam kiedyś?...
  • 31
  • Odpowiedz
@Pozytywny_gosc: Bardzo dobrze się zachował. Zezłomował normika.

Co do sprawy Kuracyi to #!$%@? mnie jak normictwo zaczęło się spuszczać, bo Rafonix go spoliczkował. Jeszcze na dodatek pet musiał przyjść z kolegami, a Kuracyja był sam i wielkie zwycięstwo xDDD
  • Odpowiedz
@ChademByc: No fakt nie trzeba było. Tylko to trochę żenujące zgrywać kozaka i przyjść do takiego wymoczka z kolegami, a następnie odbębnić zwycięstwo. Zresztą Rafonix to jest zwykły przygłup i patus. Już sam fakt, że siedział w ośrodku mówi za siebie. Do takich przybytków nie idzie się za nic.
  • Odpowiedz
@perasperaadopelastra: właśnie dlatego ten filmik to najprawdopodobniej prowokacja normika. Nie widzimy co się działo przed filmikiem, ale pewnie wyśmiewał się z wykopka i kozaczyl, dopiero gdy zobaczył że wykopek się postawił i może mu coś zrobić to zaczął nagrywać.

Widać to w innych filmach, że ludzie się go czepiają wielokrotnie, więc to nie może być przypadek. Norman kamerzysta prowokuje ludzie i potem ucina początek, żeby manipulować filmowym materiałem
  • Odpowiedz
@Pozytywny_gosc: za duzo #!$%@? ja sie nauczylem, ze z takimi sie nie gada, a jakby telefon wyciagnal to zaraz by mial na ziemii #!$%@?. A policją to niech se straszy widać norman typowy nawet nie wie, ze policja by miu #!$%@? pomogla. Tylko, ze odkad stalem sie agresywny to zadne normiki juz sie nie pruja :(
  • Odpowiedz
Jest więcej filmików jak taki #!$%@? prowokuje i nagrywa ludzi? Strasznie mnie to #!$%@?, ale też ciekawy jest stanu umysłu takich gości. Przypomniał mi tego smutnego pana z Solca, który wzywał policję na ludzi pijących nad wisłą.
  • Odpowiedz