Wpis z mikrobloga

#narkotykizawszespoko #psychodeliki
Ostatnio zmieszałem kryształ z marihuana, nie spodziewałem się takiego efektu psychodelicznego, pojawiły się zaburzenia poczucia czasu gdzie gdzie minuta potrafiła trwać godzinę, podróże po tunelach i wielu innych wizualizacjach przy zamkniętych i otwartych oczach, odczucia cielesne, przy zamknięciu oczu czułem że za chwilę odlecę w inny wymiar, był to wieczór, ciemność stała się tak bardzo kolorowa, z jednej strony żałuję tego z drugiej to moje pierwsze tak silne doświadczenie psychiczne, później pojawił się zjazd, kiedy ten zjazd się kończy pojawia się taka radość z życia, człowiek docenia każdy szczegół, pojawiła się jeszcze większą wrażliwość, co poprzez cały zjazd było zaburzone, jestem bardzo ciekawy opinii doświadczonych ludzi w tym temacie, co wpłynęło na tak silne doświadczenia, wizualne i emocjonalne, nazwałbym to bardziej badtripem który po powolnym dojściu do siebie zamienia się w poprawę psychiczną. Jestem ciekawy opinii.
  • 12
@Fedh: Ja zawsze jak waliłem kryształ z mj to wiadra mnie uspokajały fest.
Ogólnie lepiej nie wal tych stimów bo ciebie przemieli konkretnie.
via Android
  • 0
@Gzyro planuje właśnie teraz to wszystko sobie odpuścić, mam nadzieję że też właśnie ten stan po czasie zejdzie, może ta właśnie swiaodmosc tego co się dzieje pomoże w tym, bo nie doświadczam żadnych halucynacji bardziej czuje właśnie taki dziwny body load, i troszkę taki właśnie stan bycia w innej przestrzeni, z drugiej strony to dopiero 2 dzień po więc mam nadzieję że z dnia na dzień będzie coraz lepiej
@Fedh: Mi odklejenie po fazie na deksie zeszlo dopiero dzisiaj także spokojnie.
Możliwe że derealizacje masz jeśli czujesz że wszystko jest dziwne.
Ale spokojnie to naturalna reakcja obronna mózgu za dużo bodźców doznałeś.
@Fedh: Misiu nie przejmuj się, ostatnie jadłem klefedron po tygodniowej przerwie, to zapodałem 600mg oral i 20 minut później 275mg sniff, przez 3 godziny leżałem w błogostanie i euforii, 3 godziny wydawały się jakby minęło 10 minut, 2-3 dni po tym zajściu czułem takie odrealnienie, obcość do siebie, dziwne poprostu. Także wiem doskonale jak się czujesz, bierz witaminki dużo wody i nie jedz tego syfu więcej <3