Wpis z mikrobloga

@dzem_z_rzodkiewki: ja nie grałem w żadne gierki i SoT był tragiczny czasami, dlatego się go pozbyłem (mowa o zwykłej s22 oczywiście). Jedynie co miałem to smartwatcha podłączonego po BT non stop ¯\_(ツ)_/¯
@dzem_z_rzodkiewki: była z miesiąc temu promka, gdzie Samsung zwracał część kwoty zakupu na konto. Wychodziło bodajże 3199 zł za S22 i dostawało się kasę na konto, a nie było zmuszonym ją wydać w sklepie jak w tym wypadku.

S22 będzie miał słabe wyniki SOT w grach, bo ma energochłonne CPU. Na pewno nie wyciągnie ci 6h SOTu i prawdopodobnie nawet do 5h nie dobije. Dodatkowo będzie ciepły. To nie jest dobry
Dobrze że się wstrzymałem z kupnem s22 bo teraz ultra promka jest za 3249zł:


@dzem_z_rzodkiewki: to nie jest ultra pomorcja, samsung odpali cash back za 3-4 tygodnie i cena wyjdzie pewnie w okolicy 2500zl, dokladnie jak rok temu byl s21 w tym terminie.
to nie jest ultra pomorcja, samsung odpali cash back za 3-4 tygodnie i cena wyjdzie pewnie w okolicy 2500zl, dokladnie jak rok temu byl s21 w tym terminie.


@PurpleHaze: jak wejdzie taka promocja to wtedy biorę S22 jak dziki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@PurpleHaze: dzięki, tak zrobię ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@dzem_z_rzodkiewki: na stronie Samsunga masz promocję przy zakupie z ich sklepu. Tam masz cenę 3999 zł + promkę 50 zł za każde wydane 500 zł, czyli cena końcowa to będzie 3650 zł. Ale przynajmniej mają raty 20x0% z płatnością za 4 miesiące xD
@dzem_z_rzodkiewki: może może. W pewnym momencie stare flagowe telefony nie sprzedają się totalnie, bo nadchodzi nowa generacja no i trzeba je jakoś wypchnoć ze sklepów i magazynów. A nawet sprzedaż za 2/3 początkowej ceny jest nadal dla producenta opłacalna, bo koszty produkcji tych urządzeń są znacznie niższe.

S21 bardzo szybko po premierze staniał, bo klienci nie chcieli kupować w takiej cenie urządzeń z plastikowymi pleckami. Już chyba po 2 miesiącach cena
@KierownikW10: No tylko co za sens posiadania takiego telefonu, jak po wyłączeniu wszystkich opcji, włączeniu oszczędzania baterii, ekran 60Hz, brak AOD i telefon w połowie dnia do ładowania. Wszyscy znajomi, maniaki samsunga zamieniają flagowce na wersje FE.
@BornToDie69: teraz mam duzo wieksza baterie i tak daje ciemny motyw+60hz+uspione wszystko oprócz chatu i smartwatcha. Im rzadziej ładujesz tym dłuzej będzie smartfon żył a w szczególności chińczyk który ma baterię Li-Po i ona ma dużo krótszą żywotność niż Li-Ion z s22

S22 za to jest jednym z najmniejszych telefonów i coś za coś, chciałem się tylko dowiedzieć czy nie jest całkowita tragedia jak np 3h SoT w gierce