Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
W jednym z większych miast w naszym kraju otrzymałem mandat za brak biletu parkingowego.
Nie wykupiłem go bo wiozłem krwawiącą żonę w 37 miesiącu ciąży do szpitala i zwyczajnie nie miałem tego w głowie.
Dwa razy się odwoływałem i dwukrotnie lipa. Za drugim razem gdy miałem już wypis dołączyłem go (odklejenie łożyska).

Za pierwszym razem odpisano mi, że po oddaniu w opiekę medyków mogłem wrócić by wykupić bilet bądź skorzystać z aplikacji a za drugim, że za brak natychmiastowego wykupienia biletu jest mandat i tyle.

Odwoływać się już nie zamierzam bo wszystko co miałem na swoją obronę już udostępniłem.
Też uważacie, że to tak trochę sprawa pomiędzy młotem a kowadłem? Myśląc przepisami mandat się należy ale wydawało mi się, że może okoliczności coś zmienią. Okazuje się, że nie.

#mandat #prawo

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #636197dedbaf114ed5dbdb57
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 41
@Sam_w_domu: taka ciekawostka, za przejazd Dartford Crossing jest opłata 2.5GBP, nieopłacenie powoduje skuteczne ściganie po całej Europie opłatą dodatkową, ale za pierwsze niezaplacenie za przejazd opłaty dodatkowej nie ma (tzn. jest umarzana) należy tylko pokryć opłatę standardową.