Wpis z mikrobloga

Czy pralki/suszarki slim są gorsze od tych pełnowymiarowych? Tzn. wiadomo, że mają mniejszą pojemność, ale jeśli chodzi o jakość działania, to wszystko jest z nimi w porządku?

Pytam, bo z tego co widzę, to na rynku suszarek slim jest w zasadzie tylko beko (np. Beko DF7424RTDCX) no i zastanawiam się czym to jest spowodowane. Może nie da się zrobić dobrej suszarki slim, dlatego inni producenci w to nie idą?

#agd #lazienka #kuchnia #pralka #suszarka #pytanie #remont #remontmieszkania #remontujzwykopem #pytaniedoeksperta #beko
  • 9
@becvvv są np. Haier i Hoover.
Być może producenci wychodzą z założenia, że jak już ktoś planuje kupno suszarki to raczej ma odpowiednią ilość miejsca żeby swobodnie zmieścić pełnowymiarowe sprzęty i pewnie w 99% mają rację, a dla przysłowiowego procenta nie opłaca się wszystkim opracowywać wersji slim i jedynie kilka marek celuje w niszę.
@becvvv: a czemu niby slim ma się szybciej psuć? Bo ma węższy bęben? No to chyba nawet lepiej, mniejsze obciążenie dla łożyska. A elektronice to chyba wszystko jedno w jak dużym pudle siedzi.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Smarek37: nie chodziło mi o to, że szybciej psuć, tylko dziwię się, że tylko 1 firma na rynku ma suszarkę w wersji slim i podejrzewałem, że to dlatego, że może technologicznie nie da się zrobić dobrej
@Smarek37: Mireczku, działa Ci dalej to beko? Jeśli tak, to jaki model konkretnie? Ogólnie jesteś zadowolony, czy niekoniecznie? Ehh lata mijają, a żaden Bosch, czy inny Siemens dalej nie chce się władować w suszarki slim :(
@Smarek37: No tak, Bosch robi całkiem niezłe suszareczki, ale z głębokością prawie 66 cm brutto. Żeby je zmieścić w szafie z drzwiami przesuwnymi, to ta szafa po obrysie musi mieć jakieś 80 cm głębokości. A tyle mi się nijak nie chce zmieścić :<