Wpis z mikrobloga

Dzisiaj w nocy miałem strasznie #!$%@?ą akcję i chyba odkryłem, że moja dawna znajoma trafiła do jakiejś religijnej sekty gdzie jest ciągle kontrolowana. Ale od początku.

Kilka minut po północy dostaję wiadomość od dziewczny z którą nie widziałem się 9 lat.Ogólnie nasza znajomość była krótka ale intensywna (wiadomo o co chodzi) on wtedy była 21 letnią studentką ratownictwa medycznego, fanką metalu i kompletnie nie wyglądała i z pewnością nie była osobą mocno wierzącą. Tak jak wspomniałem nagle wczoraj dostaje od niej wiadomość na FB, gdyby nie historia wiadomości (nie mieliśmy siebie w znajomych) to nawet nie wiedziałbym kim jest.

No ale pisze do mnie, więc zaciekawiony co ode mnie chce jej odpisuje. Już od początku rozmowa jest jakaś dziwna,jest strasznie wycofana, każdą moją historię z przeszłości ignoruje. Sprawdzam sobie więc jej profil, wchodzę na instagrama i widzę, że od kilku lat, Jezus,Bóg i te sprawy. Kompletnie mi to nie pasuje do niej wcześniej więc zadaje pytanie co się zmieniło w jej życiu, że aż tak poleciała w religię i wtedy ktoś się zapomniał i napisał do mnie "per Pan" i to dwukrotnie. Zdziwiony tą sytuacją mimo późnej pory podaje jej numer telefonu i proszę żeby do mnie zadzwoniła jeśli to faktycznie ona. Wtedy zostałem zablokowany.

Najprawdopodobniej ktoś przejął jej telefon i chcąc zweryfikować jej przeszłość sprawdzał archiwum rozmów. Szczerze nie wiem co mam teraz z tą akcją zrobić, chciałbym dziewczynie jakoś pomóc ale nie wiem jak.

#bekazkatoli #kiciochpyta #wykopefekt #religia
rakiwo - Dzisiaj w nocy miałem strasznie #!$%@?ą akcję i chyba odkryłem, że moja dawn...

źródło: comment_1667289786kz0ga0KUmHXrgseFREMIGc.jpg

Pobierz
  • 6