Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
#glazurnik10k #glazurnik15k Hej parę pytan
1.ile bierzecie za łazienkę od czego uzależniacie wycenę?
2. Czym tniecie plytki dłuższe niż 80, ręcznie czy piłą wodna a może szlifierka?
3.czy geberit robicie na 45 stopni?
4.czy okna też robicie na 45? Najgorsze są elki gdzie trzeba sfazowac krawędź pod kątem z dwóch stron
5.robicie przerobki elektryki i hydrauliki czy zlecacie?
  • 168
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kaluka106: z grzejnikiem się namecze bo jest sezon grzewczy i muszę zakręcić najpierw podłogówkę na dole i gorze potem wyłączyć kocioł. Wpiąć grzejnik trochę wody wyleci. Dobić instalacje na 1.5 bara, odkręcić podłogówki wlaczyc kocioł.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@kaluka106: nie, coś Ty nawet jak bym miał to jest ogromna szansa że po wywierceniu wpadnie w oscylację i rozwali płytkę. Za duża średnica.

Wyciąłem szlifierka wielościan i wyszlifowałem koronka do postaci okręgu.
  • Odpowiedz
@kaluka106: te lazienke wycenilem dzieki Tobie na 8700 i odrazu sie zgodzili, a wiem ze byl ktos przede mna i z pewnoscia powiedzial wiecej. Ale lazienki na poddaszach sa trudniejsze przez skosy, schlanie malo miejsca, maja jeszcze podloge w garazud do polozenia i mozliwe ze bede to robil chociaz nie lubie podlog robic, ok 40 metrow. Ile liczyc za taka podloge 120 od metra czy wiecej ?
  • Odpowiedz
@kaluka106: najbardziej na co musze uwazac (nauczyla mnie to pierwsza lazienka) to jak robie sciany prostopadla do sciany ktora ma juz plytki , to czy pion nie ucieka bo jak ucieka to pirewsza plytka na dole dotyka sciany prostopdalej a ta wyzej moze juz sie odsunac nawet na 1cm zalezy jak sciana ucieka.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@KrowkaAtomowka: to prawda. Wszystko zależy od geometrii pomieszczenia. Dlatego nie lubię robić w Wielkiej płycie i budownictwie lat 80-90. Jak równa wylewka i mało docinek to oo 100 można zrobić na za metr kwadratowy. Jak dużo kombinowania to 120. Znaczy ja tak cenie pracę swojA
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@KrowkaAtomowka: tak. Mam taką łożyskowana. Używam praktycznie cały czas. Piła na wode tnę tylko jak muszę bo to długo schodzi. Jeżeli strzępi się płytka na ręcznej to tnę na wodę.
  • Odpowiedz