Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
#glazurnik10k #glazurnik15k Hej parę pytan
1.ile bierzecie za łazienkę od czego uzależniacie wycenę?
2. Czym tniecie plytki dłuższe niż 80, ręcznie czy piłą wodna a może szlifierka?
3.czy geberit robicie na 45 stopni?
4.czy okna też robicie na 45? Najgorsze są elki gdzie trzeba sfazowac krawędź pod kątem z dwóch stron
5.robicie przerobki elektryki i hydrauliki czy zlecacie?
  • 168
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@KrowkaAtomowka: najlepiej mieć jak najmniej an głowie, ale czasem klient umywa ręce. Wtedy trzeba doliczyć to do rachunku. Najlepiej rozmawiać o tym na początku. W kwestii wyceny patrzę też na to czy jest miejsce do docinki w mieszkaniu i tym podobne rzeczy. W sensie czy wygodnie będzie się mi pracować
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@KrowkaAtomowka: sam robie. Średnio taka łazienka 10m2 to 2 tyg w nowym budownictwie a 3-4!gdy muszę demontować stara. Nie robię portfolio bo zazwyczaj przez pocztę pantoflową mam polecenia i oglądanie łazienek na żywo.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@KrowkaAtomowka: zależy od miesiąca. Czasem 6k czasem 8 a bywają miesiące że 12k. Wtedy inwestuje w sprzęt. To nie są znowu takie kokosy jak piszą na wykopie. Narzędzia się zużywają, trzeba inwestować w nowe. Auto też się zużywa. Ciuchy robocze also. Nie mówiąc o kręgosłupie i kolanach. Ale ja osobiście lubię to robić i daje mi to przyjemność.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@KrowkaAtomowka: też robię na tym. Robiłem na klinach ale drogie. Te co wkleiles są spoko ale nie wszystkie. Niektóre druty urywają się nie w tym miejscu co trzeba i wystają z fugi trzeba kombinować potem.