Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
#glazurnik10k #glazurnik15k Hej parę pytan
1.ile bierzecie za łazienkę od czego uzależniacie wycenę?
2. Czym tniecie plytki dłuższe niż 80, ręcznie czy piłą wodna a może szlifierka?
3.czy geberit robicie na 45 stopni?
4.czy okna też robicie na 45? Najgorsze są elki gdzie trzeba sfazowac krawędź pod kątem z dwóch stron
5.robicie przerobki elektryki i hydrauliki czy zlecacie?
  • 168
@kaluka106: mam krzyzyki 1.5mm i te zakretki do poziomowania plytek , srednica drucika to 1mm
wiec te plytki nieryktyfikowane ukladalem tylko na tym systempie poziomowania a plytki oddziala grubosc drucika, po prostu nie dalo sie mniej zrobic.

krawedz plytki sie rozchodzi i tyle , i nie da sie mniej zrobic.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kaluka106: w ogóle mam pomysł na fajne urządzenie do wymiany pękniętych płytek gdzie fuga jest 2mm. Wiadomo żeby wymienić taka płytkę trzeba odciac fugi najpierw. Nożykiem to jest mega karkołomne.

Więc mam pomysł na taką suwnice z ostrzem, przykładasz do podlogi, ustawiasz zakresy ruchów i jeździsz tą gilotyna po suwnicy w ustawionych zakresach ruchow i fuga znika
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kaluka106: hej muszę wycenić dokończenie kotlowni :zabudowa pionu z rurami z gk, obróbka rury od kotla która wchodzi w ścianę i jest dookoła duża dziura i Gladz na dwóch ścianach od połowy do sufitu Malowanie. Ile byś za to wziął? Myślę 2k albo 3k