Wpis z mikrobloga

Gdzie znaleźliście swoje drugie połówki, jeśli je oczywiście macie? Tak sobie myślę, że w pewnym wieku już jest lipa znaleźć w "standardowy" sposób jakąś laskę. Liceum całkowicie przespałem w tym temacie, studia w sumie też. W robocie praktycznie sami faceci, wyjścia towarzyskie wyłącznie w stałej ekipie, a jak już znajdzie się na takim wyjściu jakaś dziewczyna to najpewniej jest to partnerka któregoś z kumpli. Zostają tylko aplikacje typu tinder?
  • 97
@Danzuo: @Totendajnapiwo: Musicie udynamicznić swoje życie. Jeśli interesuje was filatelistyka to akurat przegapiliście okazję, bo od 14 do 16 października 2022 roku odbywała się w czeskim Libercu Europejska Wystawa Filatelistyczna LIBEREC 2022. Przestańcie się szykować do wielkiego skoku, tylko ugadajcie długi urlop, zróbcie spierdotripa po Europie, jedźcie na jakiś festiwal, zapiszcie się na ściankę wspinaczkową, cokolwiek. Wszędzie są dupeczki i 90% z nich się uśmiechnie jak do nich zagadacie.

Parcie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
@Danzuo: ja już 34 lata
1. 17 lat na gg kilka miechów
2. 18 lat Poznana u kumpla na ognisku, po roku krotki związek, bo ten kumpel mnienwyujał ¯_(ツ)_/¯
3. 20 lat, na miasteczku studenckim siedział kumpel z roku i jego koleżanka świeżo po maturze i piliśmy tanie winko, od razu wpadłem jej w oko i chciała iść do mnie do pokoju ( ͡° ͜ʖ ͡°) związek
@Danzuo: Większość ludzi po 25 poznaje się na Tinderze. Rozmawialiśmy kiedyś o tym w pracy i wyszło, ze większość się tam poznała. Cześć już po ślubie.
@Danzuo: najlepszy sposób to stanąć gdzieś za rogiem w ruchliwym miejscu w centrum miasta i po prostu "przypadkiem" wpadać na ładne dziewczyny i wytrącać im na siłę wszystko co mają w rękach lub np. ściągnąć im torbę lub czapkę, a potem podnosząc ładnie się uśmiechnąć i rzucić jakiś tekst ze spisu na podrywacze . pl
P.S. znajdź sobie jakieś mniej pedalskie zainteresowanie niż piłka nożna, najlepiej takie, które zrzesza ludzi obojga płci, rozwijaj się w tym, rozwijaj się zawodowo, odstaw skośne bajeczki a pieróg sam Cię znajdzie.


@deptacz_gnoju:

Przestańcie się szykować do wielkiego skoku, tylko ugadajcie długi urlop, zróbcie spierdotripa po Europie, jedźcie na jakiś festiwal, zapiszcie się na ściankę wspinaczkową, cokolwiek. Wszędzie są dupeczki i 90% z nich się uśmiechnie jak do nich zagadacie.


@
NitroExpress - > P.S. znajdź sobie jakieś mniej pedalskie zainteresowanie niż piłka n...

źródło: comment_1667285877WWJs22A2VFvZ7sixObQ5nB.gif

Pobierz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 19
@Danzuo: nie słuchaj przegrywów szkalujących tindera. Skoro Ty go zainstalujesz a nie jesteś #!$%@?, to znajdzie się również dziewczyna, która go zainstalowała i nie jest #!$%@?. Ja swoje poznałem na tinderze chociaż jest to świeża sytuacja, bo jesteśmy razem od 4 miesięcy. Przed tą dziewczyną poznałem 7 innych i każda z nich była normalna dziewczyna. Poza tym w gronie znajomych mam dwóch kolegów, którzy poznali dziewczyny na tinderze i są już
@Danzuo Znalazłem na interpals w sumie przez przypadek, na głównej stronie wyskoczyły mi jakieś osoby co są akurat online, zaciekawiła mnie informacja na profilu jednej dziewczyny i napisałem. Teraz mam żonę i bobo. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Podobno portale randkowe klasyczne w stylu jakaś sympatią te działają spoko - znajomy znalazł tam żonę.

Unikałbym mocno bagna, jakim jest Tinder, wg mnie mała szansa na kogoś normalnego. Powodzenia!