Wpis z mikrobloga

Poleci ktoś jakąś gierkę na pc, w której jest jakaś fabuła, ale i przy okazji mamy jakąś swoją bazę, czy coś w tym rodzaju, którą można rozbudowywać i tak dalej? Coś w stylu fallout 4, chernobylite itp., wiek gry nie ma raczej znaczenia, aby z tego tysiąclecia ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#pcmasterrace #gry
  • 11
@Chrystus: przeszedłem setki gier, ale do Skyrima podchodziłem już kilka razy i zawsze się niestety odbijałem, mimo, że przechodziłem już niejedna grę na siłę, by tylko poznać fabułę i ja "odhaczyć". Tutaj nie daje rady po paru godzinach gry
@Akuzativ94: W AC Valhalla masz swój klan i osade. Między fabułą zbierasz surowce i stawiasz kolejne budynki. Jakieś chatki rybackie, warsztat tatuatora, chata myśliwska, kuźnia, dom dla najemników itd. Niby pierdoły ale niektórzy grindują żeby 6 poziom wioski zrobić. Tylko nie wiem czy o takie coś Ci dokładnie chodzi :)
@Pesadelo: mam na bieżąco uzupełniana listę gier, które przeszedlem, jeżeli chodzi o assassyny, to pozwolę sobie skopiować fragment listy gier z tej serii, które przeszedlem:
Assassin’s Creed
Assassin’s Creed II
Assassin’s Creed: Brotherhood
Assassin’s Creed: Revelations
Assassin’s Creed III
Assassin’s Creed IV: Black Flag
Assassin’s Creed: Liberation
Assassin’s Creed: Rogue
Assassin’s Creed: Unity
Assassin’s Creed Chronicles: China
Assassin’s Creed Chronicles: India
Assassin's Creed Chronicles: Russia
Assassin's Creed: Syndicate
Assassin's Creed: Origins
@Akuzativ94: też nie lubię horrorów, ale to bardziej taka przygodówka/survival z lekkimi elementami horroru. Fabuła jest ciekawa, ale dosyć prosta, jak to w indykach.

Powiem tak, jest to jedna z lepszych gier w jakie grałem przez ostatnie kilka lat, mimo, że nie przepadam za indykami i horrorami.