Wpis z mikrobloga

Potężna część wypoczynkowa w moim nanoapartamencie ( ͡° ͜ʖ ͡°)- Za plecami mam kuchnię / jadalnię. I tak, to kiedyś był strych bloku xD

Trzeba lubić co się ma więc nawet z tak mini przestrzeni chciałbym wyciągnąć max możliwości. Myślałem aby przemalować skos na jakiś pastelowy kolor bo oszaleję od bieli, zamontować półki (i tam poukładać książki zamiast regału), wincyj roślin, dywan na podłogę, może dokupić stolik kawowy? Podrzućcie pomysły kochani.

#interiordesign #polskiedomy #mieszkanie #aranzacjawnetrz #meble
L3gion - Potężna część wypoczynkowa w moim nanoapartamencie ( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■ Za pleca...

źródło: comment_1667253677YlbITnPujPOApJhDk13eq9.jpg

Pobierz
  • 17
@L3gion: bardzo fajnie. Co na tę ścianę z kratką wentylacyjną aż się prosi, może półka na kolejne kwiaty? ( ͡° ͜ʖ ͡°) No i zasłony dodałyby przytulności.
@L3gion: każdy kolor inny niż biel zmniejszy optycznie pomieszczenie (boję się napisać apartament) O kwiatach się nie wypowiem. Nie mam. Za wiele zachodu z nimi. Półeczki pod skosem to dobry pomysł. Książki ważą, weź to pod uwagę. Nie zmieniłbyś tej kanapy na narożnik? Dłuższym bokiem pod okno. Regalik won, półki na ścianie do ziemi wtedy. Dywan to kłopot, nawet jeśli ta owca nie linieje. Zaraz będziesz pytał o odkurzacz. Faktem, że
każdy kolor inny niż biel zmniejszy optycznie pomieszczenie (boję się napisać apartament)


@marek-sisey-tymoszczuk: Słusznie słusznie ( )

Nie zmieniłbyś tej kanapy na narożnik?


Myślałem ale to wynajem i musiałbym z właścicielem gadać aby zabrał kanapę w #!$%@?.

Koniecznie lampa stojąca, gdybyś chciał czytać w łóżku


Zgoda, jest w planach.

Najlepiej z żarówką na pilota.


Wszystko mam w Hue więc luzik ( ͡° ͜ʖ ͡