Wpis z mikrobloga

Mam biurko 120x65 i dwa monitory: 29 Ultrawide i 24 całe. Zastanawiam się, jak to dobrze zagospodarować. Nie mam miejsca na większe biurko, a chciałbym używać dwóch monitorów. Macie jakieś propozycje jak to zrobić? Może macie u siebie też takie małe biurko? #biurko #homeoffice #programista15k #it
  • 16
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@_kapsel tylko ze już mam te monitory ;) zastanaiwam się nad ściągnięciem tego mniejszego, ale wtedy stracę na funkcjonalności.

@e__e: no kumam, ale tak jak mówię albo dwa pojedyncze uchwyty na biurko albo jakieś wieszaki. Innej opcji nie widzę żeby to jakoś zamocować z sensem. Różnice wielkości pomijam, bo z tym zawsze jest problem
@_kapsel i te monitory na równo? Czy szeroki na wprost, a mniejszy na ukos? Jakie jeszcze zabiegi żeby zwiększyć ergonomię/zwiększyć pole pracy?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@_kapsel i te monitory na równo? Czy szeroki na wprost, a mniejszy na ukos? Jakie jeszcze zabiegi żeby zwiększyć ergonomię/zwiększyć pole pracy?

@e__e: ja mam 2 takie same, a laptop leży zamknięty z boku, bo używam normalnej klawiatury i myszy