Wpis z mikrobloga

Update progów:
Lewa strona skończona. Jeszcze tylko lekka kosmetyka. Nie było aż tak źle, a lewa strona była gorsza niż prawa, także teraz już myślę będzie z górki. Jeszcze tylko wykończenia na końcówkach. Cały czas studiuje to auto i o jezuuuuu... tam naprawdę dużo trzeba zrobić, ale jak na razie się nie poddaje. Samochód bardzo szumi przy jeździe. Wyczytałem 4 przyczyny. Opony (sprawdzę), dyfer z tyłu, łożyska kół (nie podejrzewam) i wiskoza zaspawana na stałe (która w tym aucie ma miejsce) także jeszcze sporo do obczajenia. stay strong (òóˇ)
#klamra #motoryzacja #landrover #mechanikasamochodowa #offroad #4x4 #zawszegratem
KLM13 - Update progów:
Lewa strona skończona. Jeszcze tylko lekka kosmetyka. Nie był...

źródło: comment_1667243045wABbAbaBGDg9Nv1oymYRbs.jpg

Pobierz
  • 12
@KLM13: dyfer z tylu nie hałasuje bo jest zblokowany razem z wisko, podpora walu tez byla nowa jak blokowalem, krzyżaki tez są nowe i to z aso( ͡° ͜ʖ ͡°)
Łożyska zmieniłem razem z hamulcami przód + tył wiec możesz je wykluczyć. Stawiam na opony bo na tych które byly na alufelgach sie rozpedzał do 140 i można bylo rozmawiać w kabinie normalnie. Na dodatek te opony
@KLM13: > Cały czas studiuje to auto i o jezuuuuu... tam naprawdę dużo trzeba zrobić, ale jak na razie się nie poddaje.

Jakbym czytał o sobie. Miałem opcję kupić freelandera ale odpuściłem bo miał kilka bolączek. Kupiłem ostatnio Terrano 2 ... i też ma kilka bolączek xD
@KLM13: @DMMotoAdventures nie porównuj terano do freelandera to jak grochowa i fasolowa po obu pierdzisz.
Oba auta maja opinię problematycznych. I mialem do czynienia zarówno z terrano 2 jak i z LR i moge śmiało stwierdzić że oba pojazdy maja w #!$%@? bolączek. Czesto nawet zbieżnych ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

Co do