Wpis z mikrobloga

Elyoya podobno jest trzymany w wiezieniu kontraktowym i MAD chce chorych pieniedzy za niego. Wiec jesli G2 nie wyłoży kasy, albo nie sciagnie jakiegos Canyona (co tez oznacza wydanie w cholere $$$) to cos czarno to widze. Gdzies mi sie obilo o uszy (oczy ( ͡° ͜ʖ ͡°)), ze Razork ma byc w kregu zainteresowan XDDDD
#leagueoflegends
  • 13
@Aphyxia: czyli to samo co G2 robiło z Keklesem Mikim i teraz będą mogli zrobić z Jajkosem, czyli dopóki ktoś nie zapłaci tyle ile Mad chce za Elyoye to będzie dalej miał płacone od MAD ale grać nie będzie
@Vezz: no niby jest ale wiadomo, to ostatnia taka persona w G2. Reszta jest (przynajmniej dla mnie) obojetna i w sumie po tym, jak sie zachowali wzgledem Carlosa, ta organizacja stala sie taka, jak cala reszta.
Zbieranina przypadkowych sredniakow, bez jakies takiej "duszy", bez magnesu dla kibicow. Fakt, moga na swojej renomie zebrac dobrych grajkow, ale... to juz nie bedzie to samo G2 ¯\_(ツ)_/¯
@Vezz: w sumie, to kibicowalem G2 od czasow, jak byli nowa orga, z Kikisem w skladzie, mlodziutkim Perkzem itd. Bodajze startowali w 2016 lub 2015 (nie chce mi sie sprawdzac) i po tych kilku latach, po prostu noe mam komu tam kibicowac. ( ͡° ʖ̯ ͡°)