Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czy w #uk jest jakiś serwis pozwalający organizować małe zbiórki?
Potrzebuję pomocy. Wstydzę się tego pisać z mojego konta, ale pomyślałem że spróbuję, nie mam nic do stracenia już. Lata na #emigracja pogłębiły/stworzyły długi, depresje, pewnego rozdzaju strach przed ludzmi i nałogi. W każdym kołchozie wytrzymuje max miesiąc, nie chodzi o #!$%@? fizyczny, psycha mi siada gdziekolwiek nie pójdę od kartonów, skrzynek i wózków. Tak, wiem że to w 99% moja wina bo skoro jestem tu lata mogłem się dokształcać, rozwijać itp. Lecz życie nie zawsze jest takie proste. Od nowego roku nie będe miał gdzie mieszkać. Dostaje jakieś grosze z zasików, nie wiem jak długo jeszcze w sumie. Jestem w złym stanie psychicznym, co przekłada się na fizyczny, ale nie chcę się tu #!$%@? rozczulać i rozpisywać nad sobą żeby lepiej to wszystko wyglądało, dużo osób ma źle, w tym teraz ja.
Chciałbym zebrać ~1k I kupić rower elektryczny + osprzętowanie do niego żeby robić dostawy jedzenia. Była by to idealna praca dla mnie na ten moment. Zanim powiecie uju leniwy to kup zwykły rower dużo taniej i zarób na lepszy. Mógłbym, lecz miasto gdzie mieszkam to górka na górce, na zwykłym rowerze po 2 kursach byłbym padnięty, a mam zamiar jezdzić dzień w dzień ile wejdzie, i tak nie mam lepszego zajęcia niż przesiadywanie w mieszkaniu które jeszcze mam. Zapisałem sie też na kurs z urządu, ale musze czekać jeszcze miesiąc, chciałbym już zacząć coś robić.
Byłbym wdzięczny za pomoc w zorganizowaniu takiej zbiórki, pewnie nic nie dostane ale czemu by nie spróbować, Julki dostają grube $$$ za świecenie cyckami, a chłop chce tylko tysiąc funtów żeby normalnie popracować ehhh... Zwrócił bym to nawet w ratach na bieżąco od razu, bo mam już konto na uber eats, moge przyjmować zlecenia tylko nie mam środka transportu... #przegryw #pomoc #szukampracy #bezdomnosc

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #635fceab9ab149d41b712288
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Wesprzyj projekt
  • 23
@AnonimoweMirkoWyznania: idz i kup #!$%@? rower za £20 i jezdzij nim w wolnym czasie zeby wyrobic kondycje. Jak deliveroo weszlo, to nie bylo jeszcze tylu elektrykow wiec dalo sie to robic. Haha chlop potrzebuje 5 tys zloty zeby zaczac biznes rozwozenia zarcia, gdzie chlopaki z egiptu, pakistanu, erytei jezdza na normalnych i dorobili sie jezdzac na normalnych. Ty barani lbie.
@pol-scot: a jaki bank mu da pożyczkę jeśli sam pisze że co chwila zmienia robotę i siedzi w długach?

@AnonimoweMirkoWyznania: założmy że już założyłeś taką zbiórkę. Skąd pomysł że ktokolwiek na nią wpłaci? To nie zbiórka na, nie wiem, leki ani rehabilitację ale na... rower. Nawet jeśli ma to być narzędzie pracy, ludzi raczej to nie przekona.
Twoja najlepsza opcja na tę chwilę to faktycznie kupienie jakiegokolwiek, aby miał przerzutki,
@AnonimoweMirkoWyznania: skoro wytrzymujesz tu miesiąc tam miesiąc w kołchozach w zamkniętych budynkach to może się pomęczyć i uzbierać na kurs na np maszyny budowlane, drogowe i pracować na otwartym środowisku,
Zarobisz zdecydowanie więcej jak na tych rowerach, i mniej się zmęczysz.
Albo kurs nawet na zwykły wózek widłowy. Możesz wtedy pracować na jakiejś farmie lub fabryce też będąc na zewnątrz. I masz mniejszy zapieprz niż wewnątrz budynków. A kasa lepsza.

Sam
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania: z Twoim zapałem do pracy to bałbym się, że zaraz znów zrezygnujesz.

Idź do lekarza - ewidentnie coś nie gra więc wizyta u psychiatry / psychologa jest jak najbardziej wskazana. Jeśli chodzi o kasę to skontaktuj się z kimś kto ogarnia benefity - może na jakiś się kwalifikujesz. To powinno Cię lekko odciążyć.
OP: @Pojedynczy: Nie zrezygnował bym, taka praca vs kołchoz to niebo a ziemia...
Pisałem że biore już benefity.
Nie gra zbyt dużo rzeczy, psychiatra/psycholog mi nie pomoże. Dobija mnie po prostu to że lata spędziłem na pętli praca>dom>odstresowanie po pracy przez co nie posunąłem sie w prawie żadnym aspekcie życia o milimetr nawet. A nie znam innego życia, próbuje wytorować sobie lepsze nawyki małymi krokami, ale tak jak mówiłem jest
@AnonimoweMirkoWyznania
smuci mnie fakt, że potrzebujący pomocy człowiek, szukając pomocy musi się tłumaczyć żeby inni nie uznali Cię za nieroba, któremu nie chce się robić. Przecież gdyby tak było to byś tego nie pisał.

https://www.gofundme.com/
https://www.justgiving.com/
Jest jeszcze Golden Giving, Givey, PayPal giving Fund. Jednak spróbuj na Go Fund Me, ta strona jest najbardziej popularna, tam na pewno Ci pomogą :D
Trzymaj się!